Życie prywatne Kingi Dudy obdarte z tajemnic. Córka prezydenta zmaga się z paskudnym nałogiem

Autor Andżelika Wróblewska - 12 Grudnia 2018

Kinga Duda znalazła się pod lupą mediów. Przedstawiamy interesujące fakty z życia córki prezydenta, której temat w mediach ostatnio porusza się stosunkowo rzadko. Ta młoda kobieta zmaga się z bardzo paskudnym nałogiem.

Kinga Duda nie ma łatwo. Nie chodzi tu o kwestię materialną, a o dyscyplinę i pilnowanie samej siebie. Tak naprawdę wszyscy patrzą jej na ręce. Nie jest to komfortowa sytuacja dla młodej kobiety, która jest na początku swojej drogi. Każdy człowiek uczy się na swoich błędach. Córka prezydenta właściwie nie ma do nich prawa. Wszelkie potknięcia czy to naukowe, czy też problemy uczuciowe szybko zostałyby podchwycone przez media. Nie każdy wytrzymałby takie napięcie i presję. Jednak mimo wszystko dziewczyna trzyma fason i świetnie odnajduje się w swojej roli, reprezentując godnie swoją rodzinę.

W zeszłym roku córka Dudy zdecydowała o wycofaniu się z życia publicznego. Nic dziwnego, skoro każde jej działanie było interpretowane i maglowane w mediach na tysiące sposobów. Na pewno na jej decyzję ma też wpływ zawód, do wykonywania którego się kształci. Chroniąc swoją prywatność, chroni też swoją przyszłość i nazwisko swojej osoby w środowisku prawniczym. U boku swoich rodziców pokazuje się tylko na ważnych wydarzeniach, na których jej obecność jest obowiązkowa.

To właśnie dzięki niej 9 lat temu Andrzej Duda nie wsiadł 10 kwietnia do samolotu lecącego w stronę Smoleńska. Ta decyzja uratowała mu życie, a podjął ją tylko dzięki swojej córce.

Ujawniamy najbardziej prywatne tajemnice z życia córki prezydenta. Ta młoda kobieta zmaga się z bardzo paskudnym nałogiem.

Kliknij "Następna Strona", by zobaczyć zdjęcia i przeczytać o nałogu Kingi.

Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News