Zobaczyłeś monetę na klamce swojego auta? Uwaga, możesz być w dużym niebezpieczeństwie

Kierowca może być w niebezpieczeństwie
YouTube MotorTrend Max
Wstecz

1 z 7

Dalej

Kierowca, który zauważył monetę, może być w niebezpieczeństwie

Kierowca, który zauważył monetę włożoną pod klamkę swojego samochodu, może być w olbrzymim niebezpieczeństwie. To pozornie nieznaczące zdarzenie może być zapowiedzą tego, że autem interesują się złodzieje. Konieczna jest wzmożona czujność, inaczej może dojść do fatalnych zdarzeń. Mało kto zdaje sobie sprawę z metod, które są stosowane przez nieuczciwych ludzi. Niestety, złodzieje wykazują się coraz większą kreatywnością.

Każdy z nas wyjeżdża czasem na zakupy, do pracy lub do znajomych. Kiedy jesteśmy w miejscach publicznych, najczęściej zostawiamy samochód na parkingach. Niestety, większość takich obiektów jest niestrzeżonych, mają więc do nich dostęp osoby, które mogą nie mieć dobrych zamiarów. Metody stosowane przez złodziei nie wymagają zbyt dużego nakładu pracy. Włożenie monety pod klamkę trwa kilka sekund. Ta krótka chwila znacząco ułatwia przestępcy pracę.

Jeśli zobaczysz monetę wciśniętą pod klamkę, nie licz na to, że to łut szczęścia. Prawdopodobnie nieopodal auta czai się osoba, która ma wobec ciebie bardzo złe zamiary. Zanim sięgniesz po kluczyki i otworzysz samochód, dokładnie się rozejrzyj. Przestępca wybiera najczęściej miejsca, które nie są zbyt dobrze widoczne dla kierowcy. 

Wyjątkową pułapką dla posiadacza samochodu mogą być zadaszone parkingi przylegające do centrów handlowych. Powierzchnie te są bardzo duże i często obfitują w liczne kolumny i zaułki, w których można się schować.

Kliknij "Następna strona", by dowiedzieć się więcej o metodzie na monetę

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Wielu nazywa je „grzybami nieśmiertelności". Ich wpływ na organizm jest nieziemski
  2. Bogumiła Wander była legendą telewizji. Dzisiaj bardzo cierpi, wyjątkowo przykre informacje
  3. 8-latka skarżyła się na okropny ból. Lekarze zignorowali problem, prawda okazała się wstrząsająca
  4. Przykre sceny w Tatrach, turyści są oburzeni. Podobnej sytuacji nie było od bardzo dawna


Źródło: AutoKult/Interia

Następna strona