Kazimierz Marcinkiewicz pójdzie siedzieć? B. premier usłyszał zarzuty, burzliwa historia jego przeszłości z Isabel

Kazimierz Marcinkiewicz
YouTube / Tomasz Lis
Reklama
Wstecz

1 z 9

Dalej

Kazimierz Marcinkiewicz usłyszał zarzuty, przez które może pójść do więzienia. Mężczyzna przyznał jednak, że chętnie do niego pójdzie i nawet nie myśli o przyznaniu się do winy. Wiadomo, że sprawa dotyczy jego byłej żony Isabel, kobieta zdecydowała się pozwać mężczyznę. Ten jednak zdaje się nie przejmować powagą sytuacji. Przedstawiamy szczegóły tej wstrząsającej sprawy.

Kazimierz Marcinkiewicz dla Isabel zostawił swoją poprzednią żonę. Dziś mężczyzna pewnie zachodzi w głowę, zadając sobie pytanie, czy było warto. Początkowo para chętnie pokazywała się mediach, gdzie razem pozowali do zdjęć, uczęszczali na różne przyjęcia i bankiety, wyglądali na szczęśliwych i zakochanych. Po 6 latach związku sielanka dobiegła końca i wtedy zaczęła się prawdziwa walka o przetrwanie, która trwa do dziś. Z zapartym tchem obserwują ją nie tylko media, ale i tysiące Polaków. Większość zastanawia się, jak z tak ognistej miłości mogła rozpocząć się tak brutalna wojna, w której niemalże wszystkie chwyty są dozwolone. Byli zakochani, nie mają dla siebie litości i nie boją się wywlekać wszystkich swoich problemów na światło dzienne.

Zachowanie Isabel budzi ogromne kontrowersje, głównie ze względu na wpisy, które publikuje na portalach społecznościowych. Wiadomo, że jest wykształconą kobietą, która mogłaby się pochwalić swoją wiedzą, jednak obrała inną taktykę swojego kontentu w sieci. Udostępniane przez nią treści mogą wzbudzić podejrzenia obserwatorów, czy rzeczywiście 38-letnia kobieta mogłaby być autorką tych wpisów. Zdecydowanie nie boi się używać ostrego języka oraz kierować zadziwiające oskarżenia w stronę dawnego ukochanego. Kazimierz Marcinkiewicz z pewnością nie ma lekko, ale musi przyznać, że jego była jest wyjątkowo skuteczna w swoich działaniach.

W ostatnim czasie zdecydowała się ponownie spotkać ze swoim byłym mężem, a jako miejsce spotkania wybrała salę sądową. Spotkanie te z pewnością do najmilszych nie należało, ponieważ mężczyzna usłyszał zarzuty, przez które może wylądować za kratkami. Zdecydował się odnieść do zaistniałej sytuacji i wyznał, że chętnie pójdzie do więzienia Ziobry. Ich rozwód od początku do najłatwiejszych nie należał, kobieta złożyła papiery rozwodowe w 2015 roku i dopiero po kilku latach batalii w końcu udało się zakończyć małżeństwo. Mimo to ich drogi nie do końca się rozeszły, a walka wciąż trwa.

Razem z redakcją Pikio przedstawiamy najgorętsze fakty w sprawie zarzutów, jakie usłyszał Marcinkiewicz.

Kliknij "Następna Strona" i dowiedz się więcej.

 

ZOBACZ TAKŻE:
1. Krzysztof Jackowski miał rację? Wizje jasnowidza, które się spełniły, można się przerazić
2. Przerażony pies ukrywał się w starym, brudnym fotelu. Weterynarz odkrył, jak straszną tajemnicę skrywa poturbowane zwierzę
3. Halinka z "Kiepskich" musiała stawić czoła poważnej chorobie. Jest nieuleczalna
 

Następna strona