Zdumiewające fakty o Isabel Marcinkiewicz wyszły na jaw. Nie tylko jej niepełnosprawność budzi kontrowersje

Kazimierz Marcinkiewicz
Facebook / izabel.olchowiczmarcinkiewicz
Wstecz

1 z 10

Dalej

Kazimierz Marcinkiewicz w ostatnim czasie bardziej słynie z toczenia bitw ze swoją byłą żoną, niż z politycznych sukcesów. Isabel Marcinkiewicz to postać budząca wiele kontrowersji, kobieta nie daje za wygraną w walce z byłym premierem. Przez publiczne pranie brudów przez małżonków, ciężko stwierdzić, które z nich ma rację. Fakty z życia Isabel mogą zaskoczyć, chyba nikt nie spodziewał się, że kobieta ma takie wykształcenie.

Kazimierz Marcinkiewicz dla niej zostawił swoją poprzednią żonę, dziś pewnie zachodzi w głowę, czy było warto. Para chętnie pokazywała się mediach, razem pozowali do zdjęć, pokazywali się na różnych przyjęciach i bankietach, wyglądali na szczęśliwych i zakochanych. Po 6 latach jednak sielanka dobiegła końca i wtedy zaczęła się prawdziwa walka o przetrwanie, która trwa do dziś. Z zapartym tchem obserwują ją nie tylko media, ale i tysiące Polaków. Zachodzą oni w głowę, jak z tak ognistej miłości rozpocząć się mogła tak brutalna wojna, w której niemalże wszystkie chwyty są dozwolone. Byli zakochani nie mają dla siebie litości i nie boją się wywlekać wszystkich swoich problemów na światło dzienne. 

Zachowanie kobiety budzi kontrowersję ze względu na wpisy, jakie publikuje na swoich kontach na portalach społecznościowych. Isabel jest wykształconą kobietą, która mogłaby się pochwalić wiedzą zdobytą podczas studiów, jednak obrała inną taktykę swojego kontentu w sieci. Jej zachowanie pozostawia wiele do życzenia, a udostępniane przez nią treści mogą wzbudzić podejrzenia, czy rzeczywiście 38-letnia kobieta mogłaby być autorką takich wpisów. Nie boi się używać ostrego języka oraz kierować licznych i zadziwiających oskarżeń w stronę dawnego ukochanego. Wiele osób w mediach społecznościowych sugeruje, że jest to jednej z najbarwniejszych przykładów zemsty na dawnym partnerze, jaki możemy zaobserwować w polskim życiu publicznym i trzeba przyznać, że sam Kazimierz Marcinkiewicz z pewnością również nie ma lekko i musi przyznać, że jego była jest wyjątkowo skuteczna w swoich działaniach. 

Naloty komorników, unikanie odpowiedzialności oraz ciągła walka o alimenty tej pary już na stałe weszły do kanonu polskiego show-biznesu. Unikanie przed odpowiedzialnością w maratonach czy pożyczanie roweru to motywy kultowe dla każdego, kto śledzi ich konflikty, a to dopiero wierzchołek góry lodowej, która naprawdę jest imponująca. 

Fakty z życia Izabeli Marcinkiewicz są zaskakujące, a swego czasu mogłoby się wydawać, że jej kariera zawodowa nabiera wiatru w żagle. Z pewnością wielu jej fanów kojarzy ją jedynie z aferą i ciągłą wojną o alimenty, jednak w jej życiorysie znaleźć można zdecydowanie więcej interesujących faktów. Przedstawiamy te najciekawsze.

Kliknij "Następna Strona".

Następna strona