Tak wyglądają córki Katarzyny Figury. Wyrastają na niewyobrażalne piękności, oszałamiające zdjęcia

Katarzyna Figura
youtube/UWAGA!Tvn @endphp
Reklama
Wstecz

1 z 13

Dalej

Córki Katarzyny Figury

Katarzyna Figura to jedna z najbardziej znanych polskich aktorek. W życiu prywatnym nie zaznała niestety zbyt wiele radości. Doniesienia o mężu, który ją zostawił, wzburzyły wszystkich fanów gwiazdy. Jednak pomimo przeciwności losu, aktorka się nie poddała, wiedziała bowiem, że musi być silna dla swoich dzieci

Z pierwszego małżeństwa z Janem Chmielewskim Katarzyna Figura ma 38-letniego syna, Aleksandra. Z drugim partnerem, amerykańskim biznesmenem Kaiem Schoenhalsem, dwie córki - Koko i Kaszmir. Aleksander na stałe mieszka w Warszawie, a aktorka wraz z dwiema córkami przeniosła się niedawno do Gdyni. 

- Wchodząca w dorosłość i bardzo samodzielna Koko, tak jak młodsza Kaszmir, świetnie się uczy. Lubi czytać, pięknie recytuje wiersze. To szczęście, że jej córki tak zaaklimatyzowały się w nowych szkołach, a przecież kilka lat temu całkiem zmieniły środowisko wraz z przeprowadzką. Dla dzieci zmiana szkoły, klasy, utrata kolegów z ławki to zawsze duże przeżycie i może skończyć się buntem oraz problemami wychowawczymi. Kasia bała się tego, na szczęście dziewczynki okazały się nad wiek dojrzałe - powiedziała przyjaciółka Figury.

A jak dziś wyglądają jej córki? Kliknij "Następna strona", by zobaczyć ich zdjęcia. 

źródło: instagram 

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Myślała, że przygarnęła zwykłego pieska. Zwierzę tak raptownie rosło, że nagle opadła jej szczęka
  2. Malutki chihuahua w ostatniej chwili uratował mu życie. Od tamtej pory jego świat przewrócił się do góry nogami
  3. W wieku 8 lat utyła do 200 kilogramów. Nagle schudła 136 kg i wygląda jak z bajki, zdjęcia powalają   

Następna strona