Swoją relację trzymali w tajemnicy przez lata? Media obiegła wiadomość o dawnym romansie Figury z aktorem z "Na Wspólnej"

Autor Monika Majko - 14 Maja 2020

Katarzyna Figura uchodziła za prawdziwą seksbombę, nic więc dziwnego, że wielu Polaków marzyło o romansie z przepiękną gwiazdą. Media obiegły informacje o jej relacji z jednym z aktorów serialu "Na Wspólnej", przez lata oboje milczeli na ten temat.

Katarzyna Figura przyznała w jednym z wywiadów, że nie znosi przyklejania "łatek", jednak nie sposób odmówić jej tytułu prawdziwej seksbomby polskiego kina. Gwiazda swoją urodą zachwycała tysiące Polaków, a fani mimo upływu lat, wciąż wiernie śledzą poczynania aktorki.

- Zawsze mnie irytowało przyczepianie etykiet. Czy ja jestem jakimś słoikiem z dżemem czy raczej z musztardą? - skarżyła się Katarzyna Figura.

W 1996 roku, gwiazda zagrała w filmie "Autoportret z kochanką" w reżyserii Radosława Piwowarskiego. U jej boku wystąpił wtedy młody student warszawskiej szkoły teatralnej. Po latach mężczyzna został gwiazdą serialu "Na Wspólnej", a media obiegły informacje o romansie pomiędzy nim, a Katarzyną Figurą. Przez wiele lat skrywali prawdę na ten temat, szczegóły ich relacji zaskoczyły fanów.

By poznać tajemnicą skrywanego przez aktorów romansu, kliknij "Następna Strona"

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Uratował pisklę, które wypadło z gniazda. Miesiąc później stała się niebywała rzecz
  2. Lepiej uważać na kilka znaków zodiaku. Są okropnymi plotkarzami, nie mają żadnych skrupułów
  3. Masz je na swoim telefonie? Koniecznie je usuń, nagrywają co robisz
  4. Mariola Gołota pokazała najnowsze zdjęcie męża. Nie przypomina siebie, wygląd Andrzeja zaskoczył fanów

źródło: Pomponik

Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News