Katarzyna Dowbor i jej prywatne piekło. Najcięższe dla niej chwile

Autor Paweł Rumiński - 20 Listopada 2018

Katarzyna Dowbor to jedna z najbardziej rozpoznawalnych polskich prezenterek. Dawniej przez wiele lat związana z TVP, obecnie znana jest przede wszystkim z programu telewizji Polsat "Nasz nowy dom", w którym wraz z ekipą budowlańców remontuje dom wybranej polskiej rodzinie wysyłanej w tym czasie na wakacje. Pomimo wielkiej popularności, jaką cieszy się dziennikarka, nie brakuje jej w życiu trosk. Oto dramaty, jakich los nie oszczędził gwieździe telewizji.

Prowadząca programu "Nasz nowy dom" z pewnością cieszy się sympatią telewidzów. Katarzyna Dowbor już od 5 lat pomaga potrzebującym rodzinom w naszym kraju przekształcić ich domostwa w miejsca przyjazne do mieszkania. Wcześniej mogliśmy ją oglądać w takich programach TVP jak "Pytanie na śniadanie", "Szczęśliwa 13-stka" czy "Ogrodowa Dowborowa". Dziennikarka zaczęła pracę w telewizji na początku lat 80. Dekady praktyki zawodowej i wyjątkowa osobowość zapewniły jej szczególną pozycję wśród polskich prezenterów.

-Przymierzono do tego programu kilkanaście osób, a ja byłam najstarsza. Ale zdecydowano się na mnie, bo miało tu znaczenie moje doświadczenie życiowe - opowiadała Dowbor o kulisach powstawania przebojowego show Polsatu dla magazynu "Viva!".

Czasem nazywa się ją ikoną TVP. Można podziwiać ją jednak nie tylko ze względu na dorobek zawodowy, ale i wyjątkowe wyczucie stylu oraz pasje. Burza rudych włosów, piękny uśmiech i błysk w oku to jej znaki rozpoznawcze, których niejedna dziennikarka z pewnością jej zazdrości. Od zawsze cieszyła się powodzeniem u mężczyzn, o czym może świadczyć jej burzliwe życie uczuciowe. Prezentuje się świetnie zarówno w ciuchach sportowych, jak i w wyszukanych kreacjach zakładanych na branżowe imprezy. Od 30. roku życia pasjonuje się jazdą konną.

W cieniu niepodważalnych sukcesów zawodowych kryją się jednak prawdziwe problemy, z którymi dziennikarka musi mierzyć się na co dzień. Choroba, rozwody, samotność, rozstanie z własnym dzieckiem, kryzysy w życiu zawodowym - żadnego z tych dramatów dziennikarce nie udało się uniknąć. Przedstawiamy szczególnie trudne momenty jej życia, które odcisnęły wielkie piętno na jej uczuciach.

Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News