Katarzyna Dowbor całkiem się zmieniła! Aż trudno ją poznać

Dowbor teraz
Instagram.com/@katarzyna_dowbor_official
Reklama
Wstecz

1 z 10

Dalej

Katarzyna Dowbor od lat olśniewa widzów swoją urodą i aparycją. Większość kojarzy ją z rudymi włosami związanymi w kucyk. Jednak nie zawsze była wierna takiemu wizerunkowi. Zmieniała się jak w kalejdoskopie. Specjalnie dla Was przygotowaliśmy galerię przypominającą, jak wyglądała kiedyś.

Katarzyna Dowbor wychowała się w Toruniu, gdzie skończyła szkołę. Na studia wybrała się na Uniwersytet Warszawski. Podczas nauki na uczelni wyższej była też rzeczniczką komitetu strajkowego. Bardzo szybko udało jej się otrzymać pracę. Już w 1983 roku dostała angaż w TVP, gdzie występowała aż do 1 maja 2013 roku. Sprawdzała się głównie w roli prowadzącej programy publicystyczne czy reportaże. W TVP2 była gospodarzem m.in. "Pytanie na śniadanie" czy "Ogrodowa Dowborowa". Udało jej się wystąpić także w kilku filmach i serialach. Zobaczyć ją mogliśmy w "Komedii małżeńskiej", "Na dobre i na złe", "Ekstradycji" i "Tato".

Słynna dziennikarka nie boi się żadnej pracy i jest żądna przygód. Warto wspomnieć, że w latach 90. próbowała swoich sił, zasiadając w Radzie Miejskiej Piaseczna. W 2005 roku prowadziła także autorską audycję "Dowborowe towarzystwo". Po roku 2013 na stałe związała się z Polsatem. Aktualnie prowadzi program "Nasz nowy dom", w którym odmienia życie wielu rodzin. Razem z ekipą budowlaną w 5 dni remontuje uczestnikom show mieszkanie lub dom.

Jakiś czas temu Katarzyna Dowbor zaskoczyła swoich fanów niezwykłym wyznaniem. Okazało się, że zmagała się z chorobą Gravesa-Basedowa i musiała przejść operację usunięcia tarczycy. Ostatnio też sporo schudła, jednak nie jest to efektem choroby, a diety, na którą przeszła. Ponieważ odzyskała zdrowie, całkowicie może poświęcić się pracy i rodzinie. Oprócz syna Macieja Katarzyna ma jeszcze 20-letnią córkę, Marię.

Choć w marcu prezenterka skończy 60 lat, to nadal cieszy się świetnym wyglądem i energią. Wszyscy są zachwyceni dobrą formą kobiety i tym, że tak szybko udało jej się dojść do siebie. Specjalnie dla Was z redakcją Pikio przygotowaliśmy zdjęcia, które ukazują, jak zmieniała się przez lata.
(Przewiń stronę w górę i kliknij "NASTĘPNY".)

Następna strona