Katarzyna Dowbor już dawno nie była tak wstrząśnięta. Weszła do prawdziwej meliny, porażające zdjęcia

Katarzyna Dowbor
Materiały prasowe
Reklama
Wstecz

1 z 23

Dalej

Katarzyna Dowbor od lat jest gospodynią programu emitowanego na antenie Polsat, "Nasz nowy dom". Pomaga rodzinom, które znajdują się w trudnej sytuacji życiowej i nie mają odpowiednich warunków mieszkaniowych do godnego życia ani środków, by zmienić. W swojej karierze widziała już naprawdę wiele, ale czegoś takiego chyba jeszcze nigdy. Dom tej rodziny przypominał melinę. Ten widok przyprawia o zawrót głowy.

Katarzyna Dowbor w jednym z najnowszych odcinków programu, którego jest prowadzącą, doznała szoku. Kiedy weszła do tego domu, dosłownie ścięło ją z nóg. Widziała już naprawdę wiele, ale to przerosło wszystko.

Bohaterką tego odcinka była pani Sylwia wraz z synem Oliwierem, którego samotnie wychowuje. Zniszczony dom o którego remont poprosiła prowadzącą, to jej dom rodzinny. Jej zmagający się z alkoholizmem ojciec doprowadził budynek do ruiny. Nie było w nim prądu, ciepłej wody, ściany były zagrzybione, a łazienka totalnie zdemolowana. Przed architektem Wojtkiem Strzelczykiem i ekipą Wieśka Nowobilskiego stało naprawdę trudne zadanie. Na szczęście osoby współpracujące z Dowbor to sami fachowcy, którzy potrafią sobie poradzić z każdą sytuacją, dlatego wszystko się udało. Dokonali, wydawać by się mogło, niemożliwego. Widok przed remontem jest przerażający i nie mieści się w głowie. Przedstawiamy zdjęcia przed i po.

Kliknij Następna Strona, żeby je zobaczyć.

 

 

ZOBACZ TAKŻE:
1. Jej genetycznie chory syn żył tylko 3 godz. Powód, przez który się uśmiecha tuż po jego śmierci rozdziera serce
2. Pamiętacie 2-letniego chłopca, który wypalał 2 paczki dziennie? Po latach wygląda zupełnie inaczej, oszałamiające zdjęcia
3. Dziewczynka nie żyje od 90 lat. Wszystkich, którzy patrzą w jej oczy, przechodzą dreszcze
4. 22 lata ukrywali twarz swojej córki, by nikt nie mógł jej zobaczyć. W końcu wyszła z domu, jej zdjęcia mogą być wstrząsem
 

Następna strona