Katarzyna Dowbor mogła tylko uronić łzę, kiedy zobaczyła dzieci. Dramat toczył się za zamkniętymi drzwiami

Katarzyna Dowbor nie mogła już nic zrobić
kadr programu "Nasz nowy dom"
Reklama
Wstecz

1 z 14

Dalej

Rodzinny dramat dotknął Katarzynę Dowbor

Katarzyna Dowbor od kilku dobrych lat przemierza Polskę ze swoim własnym programem "Nasz nowy dom", w którym pomaga rodzinom stanąć na nogi i cieszyć się lepszym, ale przede wszystkim bezpieczniejszym życiem. Gospodyni programu zetknęła się już z wieloma różnymi historiami, a jedna z nich najbardziej ją poruszyła. 

Katarzyna Dowbor długo nie mogła uwierzyć własnym oczom, gdy zobaczyła warunki, w jakich przyszło żyć rodzinie we wsi Stefanowo na Mazowszu. Samotna mama, pani Joanna i troje dzieci: Gabrysia, Rafał i Dawid, mieszkali w domu rodem z najgorszego koszmaru. Prowadząca nie była w stanie ukryć łez tym bardziej, gdy usłyszała ich wstrząsającą historię. 

Widzowie Polsatu zdawali się razem z Dowbor przeżywać rodzinny dramat pani Joanny, która podzieliła się wyjątkowo bolesną przeszłością. Mimo tragicznych doświadczeń starała się na tyle, na ile mogła, by zapewnić godny byt swoim dzieciom, jednak niewielkie zarobki ledwo pozwalały jej wiązać koniec z końcem, zatem o jakimkolwiek remoncie nie było mowy. Na szczęście w ich życiu pojawiła się Katarzyna Dowbor z ekipą "Nasz nowy dom" na czele, która wywróciła ich życie do góry nogami. Jeśli chcesz poznać szczegóły tej poruszającej historii i zobaczyć, jak zmienił się dom pani Joanny, koniecznie zajrzyj dalej. 

Kliknij "Następna strona", by poznać więcej szczegółów. 

ZOBACZ TAKŻE: 

  1. Przestała się myć, bo miała dość. Efekt zaskoczył nie tylko ją, niesamowite
  2. Pies każdego dnia samotnie jeździ autobusem i wysiada na tym samym przystanku. Powód bawi i wzrusza do łez
  3. Są zdjęcia, Marcin Miller z Boys już dłużej nie może ukrywać prawdy. Wielu fanom opadły szczęki

Następna strona