Katarzyna Dowbor i jej prywatne piekło. Najcięższe dla niej chwile

Katarzyna Dowbor
YouTube / Wideoportal
Wstecz

1 z 9

Dalej

Katarzyna Dowbor to jedna z najbardziej rozpoznawalnych polskich prezenterek. Dawniej przez wiele lat związana z TVP, obecnie znana jest przede wszystkim z programu telewizji Polsat "Nasz nowy dom", w którym wraz z ekipą budowlańców remontuje dom wybranej polskiej rodzinie wysyłanej w tym czasie na wakacje. Pomimo wielkiej popularności, jaką cieszy się dziennikarka, nie brakuje w jej życiu trosk. Oto dramaty, jakich los nie oszczędził gwieździe telewizji, przeszła przez prawdziwe piekło.

Katarzyna Dowbor już od 5 lat pomaga potrzebującym rodzinom w naszym kraju przekształcić ich domostwa w miejsca przyjazne do mieszkania. Wcześniej mogliśmy ją oglądać w takich programach TVP jak "Pytanie na śniadanie", "Szczęśliwa 13-stka" czy "Ogrodowa Dowborowa". Dziennikarka zaczęła pracę w telewizji na początku lat 80. Dekady praktyki zawodowej i wyjątkowa osobowość zapewniły jej szczególną pozycję wśród polskich prezenterów. Od lat podbija serca widzów swoim wyjątkowo optymistycznym nastawieniem oraz ogromnym sercem. Na ekranach zawsze widzimy ją uśmiechniętą, gotową do niesienia pomocy oraz czułą na troski uczestników programu, których życie za każdym razem chce zmienić na lepsze.

Czasem nazywa się ją ikoną polskiej telewizji oraz programów, które mają na celu pomoc potrzebującym, łączącym rozrywkę ze zmienianiem świata na lepsze. Można podziwiać ją jednak nie tylko ze względu na dorobek zawodowy, ale i wyjątkowe wyczucie stylu oraz pasje. Burza rudych włosów, piękny uśmiech i błysk w oku to jej znaki rozpoznawcze, których niejedna dziennikarka z pewnością jej zazdrości. Od zawsze cieszyła się powodzeniem u mężczyzn, o czym może świadczyć jej burzliwe życie uczuciowe. Choć sama nie buduje swojej kariery na skandalach oraz publikowaniu szczegółów z życia osobistego, czasem do sieci wypłyną informacje dotyczące jej przeszłości, życia uczuciowego czy bliskich. Każda taka wiadomość natychmiast wywołuje u milionów jej fanów ogromne emocje i z miejsca staje się jednym z najchętniej omawianych przez media tematów. 

W cieniu niepodważalnych sukcesów zawodowych kryją się jednak prawdziwe problemy, z którymi dziennikarka musi mierzyć się na co dzień. Choć sama niechętnie zdradza szczegóły swoich problemów i zwykle skupia się na dramatach rodzin, którym pomaga, sama również nie miała w życiu lekko, choć wielu jej fanów nawet nie zdaje sobie z tego często sprawy. Choroba, rozwody, samotność, rozstanie z własnym dzieckiem, kryzysy w życiu zawodowym - niestety żadnego z tych dramatów dziennikarce nie udało się uniknąć, choć nigdy nie chce komentować ich głośno. Uśmiech nie schodzi z jej ust mimo tego, jak trudna była jej przeszłość i życie prywatne. Przedstawiamy szczególnie trudne momenty jej życia, które odcisnęły wielkie piętno na jej uczuciach.

Kliknij "Następna Strona". 

Następna strona