Pochowała męża i 4 dzieci. Z niepełnosprawną córką mieszkała w strasznych warunkach, wtedy pojawiła się Katarzyna Dowbor

Katarzyna Dowbor
scereen ipla
Wstecz

1 z 10

Dalej

Pochowała męża i 4 dzieci. Z niepełnosprawną córką mieszkała w strasznych warunkach, wtedy pojawiła się Katarzyna Dowbor

Katarzyna Dowbor miała możliwość poznać niezwykle przejmującą historię. W programie "Nasz nowy dom" wystąpiła pani Danuta, która pochodzi z podlaskiej wsi Kuzie. Los nie był dla niej łaskawy, a całą swoją historią podzieliła się przy okazji realizacji kolejnego odcinka programu.

Program "Nasz nowy dom" pokazuje historie mieszkańców Polski, którym przyszło żyć w ciężkich warunkach. Sytuacja wielu rodzin jest wyjątkowo ciężka, ale remont, który przeprowadza ekipa wraz z Katarzyną Dowbor, sprawia, że życie rodzin, staje się chociaż trochę łatwiejsze. 

Pani Danuta mieszka z 27-letnią córką, która cierpi na porażenie mózgowe. Obie kobiety mieszkały w strasznych warunkach, jednak kiedy we wsi Kuzie pojawiła się Katarzyna Dowbor, ich dom zmienił się nie do poznania. 

Kliknij Następna strona, by poznać historię pani Danuty i zobaczyć, jak dziś wygląda jej dom. 

Zobacz także:

  1. Psy mogą wyczuć koronawirusa? Naukowcy sprawdzą umiejętności czworonogów
  2. Ostatni wpis córki Kasi Kowalskiej wzrusza do łez. Fani wspierają ją jak mogą
  3. Naukowcy z PAN opracowali listę rzeczy, których nie powinno się jeść podczas epidemii
  4. WHO podało przepis na domowy płyn do dezynfekcji. Jest banalnie prosty w przygotowaniu
Następna strona