Katarzyna Dowbor napisała książkę o mężczyznach swojego życia. "To wylewanie pomyj"

Autor Andżelika Wróblewska - 27 Sierpnia 2019

Katarzyna Dowbor, ikona Telewizji Polskiej to prawdziwa skarbnica wiedzy o najważniejszych postaciach ze świata show-biznesu. Oprócz tego sama ma bardzo ciekawe życie prywatne. Mężczyźni, rozwody, romanse, bolesne rozstania i dwoje dzieci, to tematy, które z pewnością zastanawiają większość jej fanów. Nic więc dziwnego, że postanowiła zdradzić niektóre historie, pisząc książkę „Mężczyźni mojego życia”, która została wydana przez wydawnictwo The Facto. W naszej galerii przypominamy mężczyzn prezenterki, którzy przez jakiś czas byli dla niej najważniejszymi w życiu.

Katarzyna Dowbor w swojej książce postanowiła uchylić rąbka tajemnicy jej prywatnego życia. Zdecydowała się na opisanie swoich relacji z mężczyznami, zarówno tych prywatnych, jak i tych zawodowych. Sama jednak przyznaje, że nie wszyscy faceci pojawiający się na drodze jej życia zostali wspomniani w jej dziele.

„Paru panów będzie poszukiwało też zapewne swoich nazwisk, ale niestety ich nie znajdą. Dlatego, że a) nie byli warci, żeby o nich wspominać, b) byli zbyt nudni, aby o nich opowiadać, c) nie chciałam psuć słowami tego, co kiedyś między nami było. Każdy z zawiedzionych niech sobie sam odpowie na pytanie, pod który podpunkt podpada” – napisała Dowbor.

Czytając tę książkę, można bliżej poznać jej trzech mężów, syna - Maćka, a także ojca i dziadka. Katarzyna Dowbor oprowadza nas także po korytarzach TVP, kulisach festiwali w Opolu i Sopocie oraz milicyjnych celach, w których zdarzyło się jej wylądować. Dowiadujemy się również, że Wojciech Mann to bufon.

Dzieło, w którym zdecydowała się opowiedzieć o tajemnicach swojego życia, spotkało się z podzielonymi opiniami czytelników. Jedni uważają książkę za super lekturę, inni z kolei nie przebierają w słowach, negatywnie komentując.

Katarzyna Dowbor dzieciństwo i młodość spędziła w Toruniu, gdzie uczęszczała do szkoły. Tam też poznała swojego pierwszego męża. Ukończyła studia na Uniwersytecie Warszawskim, podczas których poznała drugiego wybranka. Jej życie nie zawsze usłane było płatkami róż, a relacje z mężczyznami bywały bardzo różne. Kobieta na tyle długo i wielokrotnie szukała miłości swojego życia, że dziś postanowiła jednak zostać szczęśliwą singielką. Skupiła się na karierze, rodzinie i ukochanych zwierzętach, bez których, jak twierdzi, nie wyobraża sobie życia.

Przedstawiamy kulisy jej związków, niektóre zdecydowanie mogą być dla Was zaskoczeniem.

Kliknij "Następna Strona" żeby dowiedzieć się więcej o jej burzliwych relacjach z mężczyznami.

ZOBACZ TAKŻE:
1. Wszystkie kobiety Jarosława Kaczyńskiego. Relacja, która łączyła go z trzecią, zdziwi wiele osób [ZDJĘCIA]
2. Jak wygląda apartament Agnieszki Woźniak-Starak? Niewyobrażalne luksusy [ZDJĘCIA]
3. Kosmiczna metamorfoza Mariolki z Kiepskich. Aktora wygląda dzisiaj tak, że po 7 zdjęciu spadną Wam skarpetki

Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News