Kim jest tajemnicza córka Katarzyny Dowbor? Jej życie nie było lekkie, wstrząsające fakty

Autor Andżelika Wróblewska - 12 Sierpnia 2019

Katarzyna Dowbor swoje drugie dziecko urodziła w 1999 roku, mając 40 lat. W wielu wywiadach podkreślała, że późne macierzyństwo to najlepsze, co mogło jej się przytrafić. Wielu jednak zachodzi w głowę, kim jest jej córka i czym się zajmuje. Wiadomo, że Maciej Dowbor poszedł w ślady mamy, zatem wielu zastanawiało się, czy w przypadku córki będzie podobnie. Prezenterka odnośnie swoich dzieci wypowiada się raczej rzadko, ale udało nam się zgromadzić pewne fakty o jej córce, które mogą Was zaciekawić. Przedstawiamy niewiarygodną prawdę.

Katarzyna Dowbor ma dwoje dzieci. Syn, Maciej, którego ojcem jest Piotr (pierwszy mąż dziennikarki), również jest osobą znaną w mediach i rozpoznawalną w świecie show-biznesu. Jest dziennikarzem i prezenterem telewizyjnym, który tak samo, jak mama, związany jest z telewizją Polsat. Urodził się w 1978 roku. Z kolei córka, Maria Dowbor-Baczyńska, urodziła się w 1999 roku. Pomiędzy rodzeństwem różnica wieku wynosi 13 lat. Maria jest owocem miłości Katarzyny z Jerzym Baczyńskim. Życie w świetle reflektorów jednak nie przekonuje jej tak bardzo, jak innych członków rodziny. Dziewczyna trzyma się raczej z dala od fotoreporterów, stąd też niewiele o niej wiadomo, a sama Katarzyna rzadko wypowiada się na jej temat. Dziewczyna bardzo ceni sobie swoją prywatność, przez co ciężko znaleźć jakiekolwiek informacje na jej temat.

W jednym z wywiadów dla magazynu VIVA! prezenterka przyznała, że jej córka, mimo całej swojej mądrości i refleksyjności, potrafi cieszyć się z prostych rzeczy.

- Tata pokazuje mi, że życia nie wolno przespać, że cały czas trzeba być w ruchu, rozwijać się. Dzięki mamie zauważam, jak wiele rzeczy można zrobić. Mama jest nieprawdopodobnie aktywna, powtarza, że jeżeli tylko ma się jakiś pomysł, to trzeba w niego wierzyć i działać. Oboje wpoili mi taką wartość i wrażliwość na drugiego człowieka i wszystkie istoty żyjące - mówiła Maria w wywiadzie.

- Jesteśmy z kompletnie różnych bajek. Mamy inne osobowości, temperamenty. Ja reaguję bardzo emocjonalnie. A Marysia, jak jej tata, jest bardzo zrównoważona, poukładana. Zawsze mi radzi: „Spokojnie, najpierw przemyśl, a później się awanturuj”. Mania działa na mnie jak balsam. Wkurzam się, coś mi nie pasuje, a moje dziecko mówi: „Ale mamo, zastanówmy się, może można inaczej, może nie od tej strony” - odpowiadała Katarzyna Dowbor zapytana o swoją pociechę.

Większość jednak zastanawia się, czym aktualnie zajmuje się 20-letnia dziewczyna. Przedstawiamy zgromadzone fakty dotyczące jej życia, które mogą zobrazować nam poniekąd, jaką osobą jest Marysia.

Kliknij "Następna Strona" żeby dowiedzieć się o dziewczynie czegoś więcej.

ZOBACZ TAKŻE:
1. Gwiazdy, które zostały zgwałcone. Za ich karierą kryje się ogromny ból
2. Co zrobić, gdy dziecko jest niegrzeczne? 10 niezawodnych porad od najlepszych psychologów
3. Największe polityczne afery ostatnich czasów. O wielu z nich nie mówiło się głośno, nr 6 to gruba przesada

Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News