Skandaliczne warunki, mama i córka kąpały się w miskach. Katarzyna Dowbor w jednej chwili zmieniła ich życie

Autor Irmina Jach - 11 Września 2020

Katarzyna Dowbor i ekipa programu "Nasz Nowy Dom" od wielu lat niesie pomoc najbiedniejszym rodzinom mieszkającym na terenie naszego kraju. Telewidzowie Polsatu z zapartym tchem obserwują, jak fatalne warunki odchodzą w zapomnienie, a uczestnicy mogą cieszyć się komfortowymi i wygodnymi domami. Tym razem Katarzyna Dowbor zrobiła wspaniałą rzecz.

Pani Zofia i jej piętnastoletnia córka, Natalia, żyły w przerażających warunkach. Kobiety nie miały dostępu do bieżącej wody i armatury łazienkowej. Nieocieplone mury i spróchniałe okna sprawiały, że w pomieszczeniach panowały wilgoć i chłód. Nastolatka często chorowała, a mama była zmuszona do wydawania pieniędzy na drogie lekarstwa.

Katarzyna Dowbor była wzruszona smutną historią rodzinną pani Zofii. Kobieta przez wiele lat była ofiarą przemocy domowej. Na szczęście, kobieta znalazła w sobie siłę, by uwolnić się od tyrana. Marzyła tylko o tym, żeby córka mogła cieszyć się udanym życiem i żeby nie wstydziła się zapraszać do domu rówieśników. Ekipa programu "Nasz Nowy Dom" zadbała o to, by jej plany zostały zrealizowane. Stworzyła dla rodziny wspaniałe warunki do życia.

Dom w Tomaszowie Mazowieckim zmienił się nie do poznania. Katarzyna Dowbor zrobiła wszystko, co w jej mocy. Trzeba przyznać, że efekty pracy dziennikarki są naprawdę zachwycające.

Katarzyna Dowbor odmieniła życie pewnej ubogiej rodziny

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Wzrasta nasza świadomość w kwestii zdrowia i coraz bardziej o nie dbamy. Ale czy wiemy jak robić to dobrze?
  2. Zauważyła niepokojące zachowanie niepełnosprawnego brata. Gdy poznała prawdę, natychmiast zawiadomiła służby
  3. Wśród ofiar byli Polacy, nieprawdopodobna tragedia rodzin. Dziś mija 19 lat od zamachu na WTC
  4. Nowotwór był bezlitosny, dawali jej tylko 3 dni życia. W ostatniej chwili poślubiła narzeczonego, potem wydarzyła się niebywała rzecz
  5. Zaskakująca metamorfoza gwiazdy serialu emitowanego na TVP. Mało kto dziś go rozpozna

Źródło: Fakt

Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News