Katarzyna Dowbor nie jest tak kryształowa, jak myśleliście? Mroczne fakty wyszły na jaw, w ósmy aż trudno uwierzyć, a jednak

Katarzyna Dowbor
YouTube / RadioZET
Wstecz

1 z 9

Dalej

Katarzyna Dowbor to jedna z najbardziej znanych dziennikarek w Polsce. Od 2013 roku jest związana z telewizją Polsat, gdzie możemy oglądać jej program "Nasz nowy dom". Chociaż z ekranów telewizyjnych kojarzymy ją jako radosną, pomocną i uśmiechniętą kobietę, to w rzeczywistości skrywa mroczne sekrety. Jej przeszłość była ciężka i burzliwa, a tajemnice ciągnące się za nią są niewygodne dla jej kariery. Dziennikarka zostawiła swoją rodzinę, a powody dla których to zrobiła są naprawdę szokujące. 

Katarzyna Dowbor zostawiła swojego syna, którego również możemy kojarzyć z ekranów telewizyjnych, Macieja Dowbora, gdy ten miał 3 lata. Chłopak musiał dorastać bez matczynej miłości i jedyną bliską mu osobą w tamtym czasie był jego ojciec. Mężczyzna wyznaje, że teraz stara się nie mieć żalu do matki i próbuje ją zrozumieć, a ich relacja na chwilę obecną wygląda naprawdę dobrze.

W przypadku drugiego dziecka Katarzyna Dowbor postanowiła nie popełnić ponownie tego samego błędu. Maria, 20-letnia córka prezenterki, jako mała dziewczynka nieustannie towarzyszyła mamie podczas licznych wystąpień publicznych i pokazywała się z nią na ściankach. Teraz dziewczyna wyjechała na studia do Wielkiej Brytanii i zdaje się, że nie ma zakusów w stronę kariery medialnej, jak mama i brat.

Życie uczuciowe Katarzyny również nie było usłane różami. Dziennikarka ma na swoim koncie trzy rozwody. Mimo wielokrotnych prób ułożenia sobie życia, zawsze coś stało na przeszkodzie do pełnego szczęścia.

Zostawienie rodziny i rozwody, to tylko część z licznych tajemnic gwiazdy. Przedstawiamy niewygodne fakty z życia Dowbor.

Kliknij "Następna Strona". 

Następna strona