Katarzyna Dowbor urodziła córkę jako 40-latka. Tak teraz wygląda 20-letnia pociecha gwiazdy, oszałamiające zdjęcia

Autor Andżelika Wróblewska - 27 Kwietnia 2019

Katarzyna Dowbor twierdzi, że późne macierzyństwo to najlepsze, co mogło jej się przytrafić. Drugie dziecko urodziła, mając czterdzieści lat. To aż trzynaście lat po urodzeniu pierworodnego syna, Maćka. Maria Dowbor-Baczyńska w tym roku obchodzi dwudzieste urodziny. Jest niesamowicie podobna do swojej mamy.

Katarzyna Dowbor od 2013 roku związana jest z telewizją Polsat. Jest autorką wielu reportaży i telewizyjnych programów publicystycznych. W latach 1983–2013 była prezenterką Telewizji Polskiej.

Dziennikarka w tym roku skończyła 60 lat i jak na swój wiek wygląda świetnie. Trzykrotnie wyszła za mąż. Jej pierwszym mężem był Piotr Dowbor. Później na ślubnym kobiercu stanęła z polskim dziennikarzem sportowym, Januszem Atlasem. Jednym z jej wybranków był nieżyjący już Grzegorz Świątkiewicz.

Kobieta ma dwoje dzieci. Maciej Dowbor, którego ojcem jest Piotr (pierwszy mąż dziennikarki), również jest osobą znaną w mediach. Jest dziennikarzem i prezenterem telewizyjnym, który tak samo jak mama, związany jest z telewizją Polsat. Urodził się w 1978 roku. Mężczyzna ma dwie córki, Janinę i Helenę, zatem Katarzyna Dowbor jest już szczęśliwą babcią.

Córka, Maria Dowbor-Baczyńska urodziła się w 1999 roku. Pomiędzy rodzeństwem różnica wieku wynosi 13 lat, a to całkiem sporo. Maria jest owocem miłości Katarzyny z Jerzym Baczyńskim. Kiedy Maria była mała, często można było ją zobaczyć u boku mamy na imprezach medialnych. Świat show-biznesu jednak jej nie wciągnął. Dziewczyna obecnie mieszka w Wielkiej Brytanii, gdzie rozpoczęła studia psychologiczne i filozoficzne.

Dziennikarka zaszła w ciążę jako 40-latka, co wywołało wielkie poruszenie. Twierdzi, że narodziny córki były dla niej bardzo emocjonującym przeżyciem. Mówi również, że drugi poród wspomina już nieco inaczej. Była rozsądniejsza, miała większe doświadczenie.

Maria w tym roku obchodzi swoje 20 urodziny. Trzeba przyznać, że dziewczyna wyrosła na piękną kobietę. Dziewczyna szanuje swoją prywatność i stroni od mediów. Udało nam się znaleźć jednak kilka zdjęć, na których możecie zobaczyć, jak aktualnie wygląda córka Katarzyny.

Kliknij "Następna Strona".

Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News