Nieznane fakty z życia Katarzyny Cichopek. Wcale nie chciała ślubu, "wypadłam z obiegu, to koniec szczęśliwego życia"

Katarzyna Cichopek
YouTube / JastrzabPost
Reklama
Wstecz

1 z 9

Dalej

Katarzyna Cichopek jakiś czas temu zdobyła się na szczere wyznanie, w którym zdradziła intymne szczegóły związku z tancerzem Marcinem Hakielem. Okazuje się, że nawet ta na pozór idealna para ma na swoim koncie liczne kryzysy i gorsze dni, które postawiły pod znakiem zapytania ich cały związek. Zawsze uśmiechnięci pozują do zdjęć, mało kto jednak zdaje sobie sprawę z tego, co tak naprawdę działo się w ich życiu po tym, gdy schodzili z wizji. Czy ślub nie był ich wspólną decyzją? Przedstawiamy najbardziej intrygujące fakty z życia pary, które mogą zaskoczyć niejednego fana.

Katarzyna Cichopek wciela się w uwielbianą przez wszystkich widzów Kingę w serialu "M jak miłość". Aktorka od lat gości na planie tej produkcji, a oprócz tego aktywnie angażuje się w wiele innych projektów. Jej występ w programie "Taniec z Gwiazdami" oraz związek ze swoim partnerem tanecznym, Marcinem Hakielem, to wydarzenia, które zapoczątkowały kompletnie nowy rozdział w jej życiu i wprawiły w osłupienie większość fanów.

Katarzyna Cichopek wyszła za mąż 20 września 2008 roku. Jest żoną tancerza, choreografa i instruktora tańca. Owocem ich związku jest dwójka dzieci, Helena i Adam. Aktorka przyznaje, że rodzicielstwo odmieniło jej życie o 180 stopni. Para aktualnie mieszka razem na warszawskiej Sadybie.

Aktorka, jak większość gwiazd, ceni sobie swoją prywatność i skutecznie ukrywa poszczególne fakty przed mediami. Dlatego też rzadko mamy szansę dowiedzieć się czegoś o jej związku, dzieciach czy rodzicach. Jakiś czas temu postanowiła wypowiedzieć się jednak na temat swojego małżeństwa, a to, co powiedziała, zszokowało wszystkich. Nikt nie spodziewał się, że światło dzienne ujrzą tak pikantne szczegóły ich relacji.

Nie zawsze jest tak pięknie i kolorowo jak na zdjęciach czy w telewizji, a liczne sprzeczki nie opuściły ich relacji. Był nawet moment, podczas którego ich małżeństwo zawisło na bardzo cienkiej nitce, o czym możecie dowiedzieć się w kolejnych stronach naszej galerii.

Zakochani obecnie prowadzą dobrze prosperującą szkołę tańca Hakiel – Akademia tańca. Duża część fanów jednak z utęsknieniem wyczekuje, aż znowu pojawią się na parkiecie jednego z programów Polsatu.

Razem z redakcją Pikio przedstawiamy nieznane dotąd fakty z życia Katarzyny Cichopek, o większości z nich mogliście wcześniej nie słyszeć.

Kliknij "Następna Strona" żeby dowiedzieć się, z jakimi konfliktami musiała zmierzyć się para na swojej drodze. 

 

ZOBACZ TAKŻE:
1. Trudne relacje Michała Wiśniewskiego z matką. Historia jej życia jest wstrząsająca, niewiele osób zna prawdę
2. Tak mieszka Marta Kaczyńska. Widok obrzydliwych luksusów powala na kolana [FOTO]
3. Narkotyki, awantury, policja i seks z 16-latką. 8 najpikantniejszych historii gwiazd disco polo

Następna strona