Ile lat ma Katarzyna Cichopek? Na tych zdjęciach wygląda jak nastolatka

katarzyna cichopek
Youtube.com/JastrzabPost
Reklama
Wstecz

1 z 9

Dalej

Katarzyna Cichopek zdobyła popularność dzięki wcieleniu się w rolę Kingi Zduńskiej w telenoweli ,,M jak miłość". Obserwowaliśmy na ekranie jak z niepozornej nastolatki staje się pewną siebie kobietą. Przez te kilkanaście lat aktorka niewiele się zmieniła i nadal wygląda bardzo młodo.

Katarzyna Cichopek pierwszy raz ukazała się na naszych ekranach w 2000 roku. Wtedy rozpoczęła się emisja trwającego do dziś serialu ,,M jak Miłość". Dla TVP2 ta telenowela okazała się zdecydowanie hitem. W dalszym ciągu możemy śledzić losy rodziny Mostowiaków, którzy na dobre zagościli w naszych domach.

Cichopek wciela się w rolę Kingi, która jest z wykształcenia psychologiem i pracowała w firmie konsultingowej. Teraz zajmuje się prowadzeniem własnego "Bistro Za Rogiem”. Razem ze swoim małżonkiem Piotrem Zduńskim mają troje dzieci.

W życiu prywatnym Cichopek również jest absolwentką Wydziału Psychologii. Uczestniczyła w zajęciach kółka teatralnego Machulskich Teatru Ochoty. Tam zdobyła uprawnienia instruktora teatralnego. W młodzieńczych latach występowała też w szkolnym chórze. Jest aktorką niezawodową, czyli taką, która nie ma wykształcenia w danym kierunku. Zatrudnianie takich aktorów ma na celu oddanie jak największego realizmu postaci, w które się wcielają.

Aktorka w tym roku skończy 37 lat i jest szczęśliwą matką dwójki dzieci. Dziesięcioletniego syna Adama i sześcioletniej córki Helenki. W 2008 roku wyszła za mąż za Marcina Hakiela, który jest tancerzem, choreografem i instruktorem tańca.

W wywiadach, które udziela, często wspomina o swoim aktualnym stylu życia. Wyznała, że w zaledwie dwa miesiące po porodzie zgubiła aż 15 kilogramów. Wspomniała też, że dbając o formę, zrezygnowała z picia kawy, zamiast niej pije zieloną herbatę. Oprócz tego wyznaje, że dba o nawadnianie swojego organizmu, pijąc duże ilości wody.

Może właśnie zdrowa dieta i dbanie o swój organizm sprawia, że pomimo upływu lat aktorka wciąż wygląda promiennie i młodo. Przygotowaliśmy kilka zdjęć z początku jej kariery, a także te bardziej aktualne, na których aktorka wygląda niemalże jak nastolatka.

Kliknij "Następna Strona".

Następna strona