Aż trudno uwierzyć, że Katarzyna Cichopek ma tyle lat! Wyciekły zdjęcia z jej szalonej imprezy urodzinowej, na których wariacko tańczy na stole

Katarzyna Cichopek
Instagram / Katarzyna Cichopek
Reklama
Wstecz

1 z 8

Dalej

Katarzyna Cichopek 7 października obchodziła swoje urodziny. Jej wiek może wielu zaskoczyć: kobieta świetnie wygląda i chyba nikt nie domyśliłby się ile naprawdę ma lat. Ten dzień świętowała w gronie najbliższych jej osób, a zdjęcia z imprezy trafiły do sieci. Na pierwszy rzut oka można zauważyć, że uroczystość była bardzo udana. Świadczy o tym chociażby taniec solenizantki na stole. Przedstawiamy zdjęcia z tej wybuchowej uroczystości.

Katarzyna Cichopek urodziła się 7 października 1982 roku. Aktorka zdobyła popularność dzięki roli Kingi Zduńskiej w telenoweli "M jak miłość". Pamiętamy ją również z drugiej edycji programu "Taniec z gwiazdami", po którym w 2008 roku została żoną swojego partnera z parkietu, Marcina Hakiela. Wcześniej Katarzyna Cichopek debiutowała w serialach "Boża podszewka" oraz "Tancerze".

Katarzyna Cichopek w dniu swoich urodzin mogła cieszyć się wspaniałą imprezą, która była przygotowywana w tajemnicy przed nią. Ta niespodzianka była pomysłem jej najbliższych, a aktorka nie ukrywała łez wzruszenia, gdy tylko dotarła na przyjęcie. Impreza-niespodzianka szybko przerodziła się w huczny bal do samego rana, na którym były nawet tańce na stole. Celebrytka dała się ponieść zabawie - w końcu urodziny ma się tylko raz w roku. Uwagę fanów przykuły zdjęcia oryginalnego tortu i prezent, jaki dostała od swojego ukochanego.

W tym dniu gwiazda kończyła 37 lat, w co aż trudno uwierzyć. Kiedy zaczynała swoją przygodę na małym ekranie, była jeszcze dorastającą dziewczyną, a teraz to już dorosła kobieta, żona i matka dwójki dzieci. Jednak mimo upływu lat wciąż prezentuje się świetnie.

Razem z redakcją Pikio przedstawiamy zdjęcia z hucznej imprezy Katarzyny Cichopek, niektóre mogą Was naprawdę zaskoczyć.

Kliknij "Następna Strona" i zobacz, jaki tort miała na swoim przyjęciu.

 

ZOBACZ TAKŻE:
1. Próbowała spuścić noworodka w toalecie. Zdjęcia z dramatycznej akcji ratunkowej przerażają
2. Jak wzięli kota, był malutką puchatą kuleczką. Ale po czasie przekonali się, co z niego za zwierzę, oszałamiające zdjęcia
3. Nagle języki jej szczeniaków zmieniły kolor na jaskrawy róż. To był dowód poważnej zbrodni

 

Następna strona