Burza pod jednym zdjęciem Kasi Tusk. Internautów oburzyła pewna rzecz

Kasia Tusk zdjęcie burza internautów
Instagram makelifeeasier_pl
Wstecz

1 z 7

Dalej

Burza pod jednym zdjęciem Kasi Tusk. Internautów oburzyła jedna rzecz

Kasia Tusk jest bardzo aktywną użytkowniczką w mediach społecznościowych. Bardzo często udziela się na Instagramie, dodając tam swoje zdjęcia, aktywnie prowadzi także własną markę modową. Jej znakiem rozpoznawczym jest świetne wyczucie stylu oraz widocznie przemyślane stylizacje w jednym tonie. Jedno z ostatnich zdjęć, które dodała wywołało jednak burzę wśród internautów, której nie spodziewał się nikt.

Kasia Tusk na co dzień jest ikoną mody. To jedna z pierwszych osób w Polsce, które zdecydowały się na założenie bloga modowego. Choć na początku wzbudziła tym wiele kontrowersji, finalnie pokazała, że moda jest przede wszystkim jej ogromną pasją. Publikowane przez nią wpisy na Instagramie obserwuje bardzo wiele osób.

Działalność Kasi Tusk od początku była postrzegana poprzez pryzmat jej wpływowego ojca polityka. Blogerka nigdy nie zniechęciła się jednak złośliwymi komentarzami i kontynuowała swoją pracę w sieci. Jedno z jej ostatnich zdjęć niestety wzbudziło ogromnie negatywną reakcję internautów. Nikt nie spodziewał się takiej reakcji.

Kliknij Następna strona, by dowiedzieć się, co wzbudziło oburzenie internautów.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Nagły komunikat popularnych banków. Niestety, dotyczy wszystkich klientów, trzeba się pospieszyć
  2. Wszystko poszło na żywo, dziennikarka TVP pokazała za dużo? Ogromny skandal w sieci
  3. Ginekolodzy powiedzieli o swoich najgorszych pacjentkach. Nie do wiary, co jeden z nich "znalazł" w miejscu intymnym pacjentki
  4. Zdjęcia córki Kasi z "13. posterunku" mogą wielu przerazić. 17-latka wywołała wielkie kontrowersje

Źródło: MSN, Pudelek, Plotek

Następna strona