Doda, Kasia Cichopek i wiele innych gwiazd bez makijażu. Te zdjęcia pozbawią was kompleksów!

Kasia Cichopek
Instagram/dodaqueen;katarzynacichopek;kurdejszatan
Wstecz

1 z 21

Dalej

Kasia Cichopek jest słynną polską aktorką i jak wiele gwiazd przed kamerami występuje w pełnym makijażu. Nieczęsto zdarza się okazja kiedy możemy zobaczyć celebrytki takimi, jakimi są naprawdę, poza pracą. Na szczęście taką możliwość daje nam popularny portal społecznościowy, na którym aktorka, jak i inne sławy publikują zdjęcia z życia codziennego.

Kasia Cichopek tak jak wiele kobiet często pokazuje się w makijażu. I nie ma w tym nic złego! Wielu z nas chciałoby jednak ujrzeć gwiazdę bez dodatkowych "upiększaczy". Tę unikatową szansę dają nam popularne portale społecznościowe.

Duża część społeczeństwa lubi przystrajać się makijażem, żeby podkreślić zalety, czy czasem wręcz ukryć niedoskonałości skóry swojej twarzy. Uważamy, że jest to jak najbardziej w porządku. Wśród tej części populacji znajdują się również znani i lubiani celebryci tacy jak Barbara Kurdej-Szatan, czy Doda. Profile społecznościowe tych gwiazd śledzą często setki tysięcy, a nawet miliony osób, a sławy lubią dzielić się na nich swoimi życiami. Publikują tam wiele prywatnych zdjęć zza kulis jakichś produkcji, z domu, czy po prostu z wakacji. Zdarza się, że odsłaniają wtedy swoją prawdziwą twarz, niepokrytą korektorem i rozświetlaczem.

Aktorki takiego formatu jak Kasia Cichopek cieszą się bardzo dużym zainteresowaniem mediów, dlatego wielu fanów wychwytuje zdjęcia-perełki, na których gwiazdy nie mają na sobie makijażu. Jak się wtedy prezentują i czy na pewno korzystnie? Oceńcie sami. Prezentujemy galerię polskich sław bez make-upu.

 

Kliknij "Następna strona", aby zobaczyć zdjęcie Małgorzaty Sochy bez makijażu.

ZOBACZ TAKŻE:

1. Jak wygląda apartament Agnieszki Woźniak-Starak? Niewyobrażalne luksusy [ZDJĘCIA]
2. Nowotwór wręcz uwielbia pewne produkty. Przestrzegamy przed rakotwórczą żywnością, którą spożywamy codziennie
3. Syn Beaty Szydło wziął ślub. Jego wybranka to kopia jego mamy, na weselu śmiali się do rozpuku

Następna strona