Kasia Cichopek przeżyła brutalne upokorzenie! Traumatyczne doświadczenia gwiazdy

Katarzyna Cichopek
Youtube.com/przeAmbitniPL
Wstecz

1 z 9

Dalej

Większość ludzi kojarzy Kasię Cichopek z małego ekranu. Popularność zawdzięcza przede wszystkim roli Kingi Zduńskiej w serialu "M jak miłość". Jednak życie jej nie rozpieszczało. Przeszła niezwykle ciężką drogę, zanim udało jej się osiągnąć sukces. Oto tematy, których wolałaby nie poruszać.

Ukończyła LXXV Liceum Ogólnokształcące w Warszawie i szkołę sportową o profilu gimnastyki artystycznej. Wiele osób mówi, że już wtedy można było dostrzec jej talent taneczny, którym wykazała się w dorosłym życiu. Mimo że pracuje jako aktorka, nie posiada dyplomu szkoły aktorskiej. Ukończyła psychologię stosunków międzynarodowych na Wydziale Psychologii w Szkole Wyższej Psychologii Społecznej. Pracę magisterską napisała na temat ruchu New Age.

Tak naprawdę początki jej sławy sięgają roku 2000, kiedy to po raz pierwszy wcieliła się w rolę Kingi Zduńskiej w jednym z najpopularniejszych seriali w Polsce, "M jak miłość". Później furtkę do wielkiej kariery otworzył jej udział w drugiej edycji programu "Taniec z gwiazdami", w którym to poznała swojego aktualnego męża, Marcina Hakiela, i zajęła pierwsze miejsce. W 2006 roku spełniło się jedno z jej marzeń. Wraz z innymi tancerzami biorącymi udział w popularnym show wybrała się w trasę koncertową po całej Polsce. Po zakończeniu występów parze udało się otworzyć szkołę tańca w Warszawie o nazwie „Hakiel – Akademia Tańca”. W 2007 roku powstały nawet jej dwie filie: w Poznaniu i Zakopanem. Dodatkowo taneczne małżeństwo nagrało kurs tańca wydawany na płytach DVD "Taniec krok po kroku". Aktorka napisała też książkę o tańcu "Szkoła tańca".

Mówi się, że oprócz roli w serialu TVP popularność przyniosły jej też programy takie jak "Taniec z gwiazdami", "Jak oni śpiewają" czy "Tylko nas dwoje". Nie każdy wierzył w to, że Katarzyna Cichopek udźwignie ciężar sławy, jednak ona udowodniła, że potrafi. Od lat jest na językach, a jej profil na Instagramie ma ponad 254 tys. obserwujących. Taka ilość fanów jest godna podziwu.

Jej życie nie było od zawsze usłane różami. Droga do kariery przyniosła jej wiele przykrości i traum, z którymi zmaga się do tej pory. Oto dramatyczne doświadczenia gwiazdy, o których mówi niechętnie.

Następna strona