Kasia Cichopek sfotografowana bez makijażu. Szokujący widok, siódme zdjęcie wprawia w osłupienie

kasia cichopek
Instagram.com/@katarzynacichopek
Wstecz

1 z 12

Dalej

Katarzyna Cichopek to aktorka, tancerka i prezenterka telewizyjna. Znana jest przede wszystkim z roli Kingi Zduńskiej w telenoweli "M jak Miłość", emitowanej na antenie TVP. W dzisiejszym świecie osoby ze świata show-biznesu są nienaturalnie perfekcyjni. Aktorka nie ulega modzie i chętnie pokazuje się bez makijażu i retuszu. Oto jej szokujące zdjęcia w wersji sauté. Możecie jej nie poznać, ponieważ wygląda zupełnie inaczej niż w serialu!

Katarzyna Cichopek zdobyła popularność szczególnie wśród płci męskiej, dzięki swojej niebanalnej urodzie. Jest dość egzotyczna, kruczoczarne włosy kontrastują z delikatnymi słowiańskimi rysami aktorki. Najczęściej kojarzona z rolą Kingi Zduńskiej w telenoweli "M jak Miłość, młoda aktorka przyciąga uwagę od pierwszego odcinka, w którym się pojawiła. Serialowa partnerka Piotra Zduńskiego od lat jest obiektem westchnień wielu mężczyzn. 

W 2005 roku wzięła udział w drugiej edycji programu "Taniec z gwiazdami", nadawanego wtedy na antenie TVN. Jej partnerem był czarujący Marcin Hakiel, polski tancerz, który reprezentuje klasę "S" w tańcu latynoamerykańskim. Jest to najwyższa możliwa do zdobycia, międzynarodowa klasa taneczna. Kasia z Marcinem zwyciężyli drugą edycję programu, a dwa lata później wzięli udział w Konkursie Tańca Eurowizji. Założyli też w Warszawie studio tańca, którego filie pojawiły się również w innych miastach naszego kraju.

Kasia prowadziła różnego rodzaju programy rozrywkowe, m.in.: "Jak oni śpiewają?" i "Tylko nas dwoje". Jest z wykształcenia psychologiem i swoimi radami na temat macierzyństwa dzieliła się w programie "Sexy Mama" oraz w dwóch książkach, które wydała pod tym samym tytułem. W 2008 roku zawarła związek małżeński ze swoim tanecznym partnerem, Marcinem Hakielem. Mają dwoje dzieci, 10-letniego Adama i 6-letnią Helenę.

Katarzyna Cichopek urzeka swoją urodą. Dzięki dużej aktywności fizycznej jej ciało i skóra są jędrne i zdrowe. Chętnie dzieli się tym ze swoimi fanami na Instagramie. W telewizji mieliśmy okazję widzieć ją tylko z delikatnym make-upem. Wspólnie z redakcją Pikio, przygotowaliśmy jej powalające zdjęcia bez poprawek i makijażu.

Kliknij "Następna strona".

Następna strona