Kasia Cichopek zmieniała się na oczach widzów z dziewczynki w apetyczna kobietę. Gwiazda "M jak miłość" przeszła spektakularną metamorfozę

Kasia Cichopek
.
Reklama
Wstecz

1 z 13

Dalej

Kasia Cichopek już od 19 lat jest aktywną w zawodzie aktorką. To właśnie w 2000 roku miał miejsce jej debiut na małym ekranie. Przez te wszystkie lata przeszła niebywałą metamorfozę. Na naszych oczach zmieniała się z młodej dziewczynki w dorosłą, apetyczną kobietę. Ta niesamowita zmiana zapiera dech w piersiach.

Kasia Cichopek zyskała sławę dzięki serialowi M jak miłość oraz wygranej w programie Taniec z gwiazdami. Jakiś czas temu skończyła 37 lat, mimo to i tak nie wygląda na swój wiek. Jej życie po udziale w tanecznych show zmieniło się o 180 stopni. Aktorka, znana wcześniej z hitowej produkcji TVP, po wygraniu drugiej edycji programu z miejsca stała się rozpoznawalną gwiazdą. Fani oraz media śledziły jej przemianę ze skromnej nastolatki w dojrzałą, seksowną kobietę.

Kiedyś Kasia Cichopek niespecjalnie interesowała się modą, co można zauważyć po jej starych zdjęciach. Mimo pięknej figury często ukrywała ją pod nieodpowiednimi kreacjami. Z czasem jednak wyczuła swój styl, a obecnie zachwyca wyglądem. Z upływem lat nabrała również pazura i ze słodkiej "dzidzi-piernik", jak nazywali ją złośliwi internauci, wyrosła na seksowną, pewną siebie kobietę.

Aktorka ma już nawet dwoje dzieci. Na razie nic nie wskazuje na to, żeby miała zakończyć swoją karierę, zatem ciekawi jesteśmy, jak bardzo zmieni się w ciągu kolejnych lat. Według nas wciąż wygląda młodo i promiennie. Przedstawiamy 11 zdjęć gwiazdy, począwszy od 2000 roku.

Kliknij "Następna Strona" i zobacz pierwsze zdjęcie.

 

 

ZOBACZ TAKŻE:
1. Gwiazda "Ranczo" schudła aż 20 kilogramów. Już wcale nie przypomina "poprzedniej siebie"
2. Jakie imię wybrać dla dziecka? 10 najbardziej wyjątkowych imion o anielskim znaczeniu
3. Ani desperackie próby wskrzeszenia 1,5 rocznej córki, ani pomoc lekarzy nie pomogły. Już zawsze będą cierpieć przez to, co zamontowali w pokoju maleństwa
 

Następna strona