Kasia Cichopek przeżyła brutalne upokorzenie. Aż dziw, że podniosła się z takiej traumy

Autor Andżelika Wróblewska - 28 Listopada 2018

Kasia Cichopek większości oglądających kojarzy się tylko z małego ekranu. Popularność zawdzięcza przede wszystkim roli Kingi Zduńskiej w serialu "M jak miłość". Mieliśmy możliwość obserwowania na ekranie, jak z niepozornej nastolatki staje się pewną siebie kobietą. Życie prywatne jej jednak nie rozpieszczało. Okazuje się, że musiała przejść niezwykle ciężką drogę, zanim udało jej się osiągnąć sukces. Przedstawiamy tematy, których sama aktorka wolałaby nie poruszać.

Kasia Cichopek pierwszy raz ukazała się na naszych ekranach w 2000 roku. Wtedy właśnie rozpoczęła się emisja trwającego do dziś serialu ,,M jak Miłość". Dla TVP2 ta telenowela okazała się zdecydowanie hitem i spotkała się z uwielbieniem milionów Polaków, którzy z zaciekawieniem śledzą perypetie rodziny Mostowiaków.

Cichopek wciela się w rolę Kingi Zduńskiej, która z wykształcenia jest psychologiem. Wcześniej pracowała w firmie konsultingowej. Aktualnie zajmuje się prowadzeniem własnego interesu, jakim jest restauracja "Bistro Za Rogiem”. Jest w związku małżeńskim z Piotrem Zduńskim, z którym ma troje dzieci.

W życiu prywatnym Cichopek również jest absolwentką Wydziału Psychologii, ukończyła psychologię stosunków międzynarodowych na Szkole Wyższej Psychologii Społecznej. Pracę magisterską napisała na temat ruchu New Age. Ukończyła LXXV Liceum Ogólnokształcące w Warszawie i szkołę sportową o profilu gimnastyki artystycznej. Wiele osób twierdzi, że już wtedy można było dostrzec jej talent taneczny, którym wykazała się w późniejszym czasie. Uczestniczyła w zajęciach kółka teatralnego Machulskich Teatru Ochoty. Tam zdobyła uprawnienia instruktora teatralnego. W młodzieńczych latach występowała też w szkolnym chórze. Jest aktorką niezawodową, czyli taką, która nie ma wykształcenia w danym kierunku. Zatrudnianie takich aktorów ma na celu oddanie jak największego realizmu postaci, w które się wcielają.

Tak naprawdę początki jej sławy sięgają 2000 roku, kiedy to po raz pierwszy wcieliła się w rolę Kingi Zduńskiej. Później furtkę do wielkiej kariery otworzył jej udział w drugiej edycji programu "Taniec z gwiazdami", w którym to poznała swojego aktualnego męża, Marcina Hakiela, i zajęła pierwsze miejsce. W 2006 roku spełniło się jedno z jej marzeń. Wraz z innymi tancerzami biorącymi udział w popularnym show wybrała się w trasę koncertową po całej Polsce. Po zakończeniu występów parze udało się otworzyć szkołę tańca w Warszawie o nazwie „Hakiel – Akademia Tańca”. W 2007 roku powstały nawet jej dwie filie: w Poznaniu i Zakopanem. Dodatkowo taneczne małżeństwo nagrało kurs tańca wydawany na płytach DVD "Taniec krok po kroku". Aktorka napisała też książkę o tańcu "Szkoła tańca".

Oprócz udziału w programie "Taniec z gwiazdami" można było oglądać ją też w innych show, takich jak: "Jak oni śpiewają" czy "Tylko nas dwoje", w których pełniła rolę prowadzącej. Nie każdy wierzył w to, że Katarzyna Cichopek udźwignie ciężar sławy, jednak ona udowodniła, że potrafi. Od lat jest na językach, a jej profil na Instagramie ma ponad 301 tysięcy obserwujących. Taka ilość fanów jest godna podziwu.

Aktorka w tym roku skończy 37 lat i jest szczęśliwą matką dwójki dzieci. Dziesięcioletniego syna Adama i sześcioletniej córki Helenki.

W wywiadach, które udziela, często wspomina o swoim aktualnym stylu życia. Wyznała, że w zaledwie dwa miesiące po porodzie zgubiła aż 15 kilogramów oraz że dopadła ją depresja poporodowa. Często wspomina również o swoim aktualnym trybie życia, zdrowym odżywianiu i dbaniu o swój organizm. Mimo upływu lat cały czas wygląda promiennie i młodo i to właśnie to zastanawiało wszystkie kobiety. Według niej receptą na wieczną młodość jest właśnie dbanie o siebie nie tylko z zewnątrz, ale i od wewnątrz. Katarzyna Cichopek chętnie udziela wywiadów i pozuje na ściankach, jak widać, w świetle reflektorów czuje się jak ryba w wodzie. Są jednak tematy, o których wypowiada się niechętnie. Burzliwa przeszłość, jaką ma za sobą budzi duże zainteresowanie wszystkich fanów.

Okazuje się, że jej życie nie było od zawsze usłane różami. Droga do kariery przyniosła jej wiele przykrości i traum, z którymi zmaga się do tej pory. Przedstawiamy dramatyczne doświadczenia gwiazdy, o których mówi niechętnie.

Kliknij "Następna Strona".

Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News