Fani Kamila Stocha nie mogą uwierzyć. Opublikował wymowne zdjęcie, jego nowe zajęcie zdumiewa

Autor Irmina Jach - 14 Lipca 2020

Kamil Stoch, tak jak inni skoczkowie narciarscy, doczekał się w końcu wymarzonego urlopu. Przed kilkoma dniami zakończyło się zgrupowanie z Austrii, w którym brała udział kadra narodowa. Nadszedł czas, w którym sportowcy mogą odpocząć po tym wydarzeniu, a także po obozach szkoleniowych w Szczyrku, Zakopanem i Wiśle. W mediach społecznościowych Kamila Stocha pojawiały się posty na temat ostatniego skoku przed czasem wolnym.

Nie tylko Kamil Stoch zdecydował się na wyjazd. Inni skoczkowie również zdecydowali, że najlepszym sposobem na spędzenie urlopu będzie odpoczynek w pięknych okolicznościach przyrody. Oczywiście, sportowcom towarzyszyli najbliżsi. Maciej Kot i jego żona zdecydowali się na wyjazd do Chorwacji - na profilu skoczka nie brakuje romantycznych kadrów. Piotr żyła z kolei postawił na relaks w jacuzzi.

Kamil Stoch nie wyobraża sobie wypoczynku bez ukochanej żony, Ewy Bilan-Stoch, z którą tworzy naprawdę wyjątkowy duet. Na każdym zdjęciu, które pojawia się w mediach społecznościowych skoczka, widać, że młodzi małżonkowie doskonale czują się w swoim towarzystwie. Zakochani nie szczędzą sobie czułych gestów i szerokich uśmiechów.

Fani nie mogli doczekać się zdjęć relacjonujących urlop pary. Kamil Stoch zdecydował się na podzielenie się z nimi zdjęciem z wakacji. Wszyscy zamarli. Nie mogą uwierzyć w to, co robi skoczek.

Kliknij "Następna strona", by dowiedzieć się, co robi Kamil Stoch

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Żona Cezarego Żaka po 35 latach zdradziła, co działo się za zamkniętymi drzwiami. Tylko najbliżsi wiedzieli
  2. Jak w Polsce wyglądają pogrzeby osób z COVID-19? Poznaliśmy całą prawdę
  3. Jeden ruch Agaty Dudy na wiecu zdradził wszystko. Wprawne oko od razu wychwyciło przekaz
  4. Nie żyje aktor znany z "Klanu", "Na wspólnej" i "Na dobre i na złe". Śmierć przyszła nagle, poznaliśmy prawdopodobną przyczynę

Źródło: Pomponik

Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News