Impreza była zbyt dobra? Istnieją metody, dzięki którym rano będziesz czuł się doskonale

Kac
Pixabay @endphp
Reklama
Wstecz

1 z 14

Dalej

Kac to nie koniec świata, istnieje wiele domowych sposobów, które pomogą złagodzić jego objawy. Naturalne metody są tak samo skuteczne, jak apteczne specyfiki. Dzięki nim szybko pozbędziesz się bólu głowy, mięśni, mdłości, drżenia rąk czy światłowstrętu. Sprawdź 12 metod, które szybko postawią Cię na nogi po całonocnej imprezie.

Kac jest czymś, co często odstrasza nas od picia alkoholu na imprezach. Jedni czują się jak nowo narodzeni, dosłownie jak gdyby wczorajszego wieczoru nie wyszli z domu, inni z kolei mają cały dzień z głowy i nie mogą znaleźć sobie miejsca. Pewnie większość zna z autopsji sytuację, kiedy rano trzeba iść do pracy czy na ważne spotkanie, a ból głowy dosłownie zwala z nóg, bo poprzedniego wieczoru wypiliśmy o jednego drinka za dużo.

Okazuje się, że istnieje wiele domowych sposobów, które pomogą złagodzić objawy nieznośnego kaca. Należy także pamiętać o tym, żeby przede wszystkim pić dużo wody w trakcie spożywania alkoholu oraz następnego dnia. To pomoże zapobiec nadmiernej utracie wody i złagodzi ból głowy oraz uczucie senności. Dobrym pomysłem jest również jedzenie kiszonych ogórków lub kapusty (najlepiej przed i po). Zawierają one dużo witaminy C, która pomaga pozbyć się toksyn z organizmu. Poziom mikroelementów reguluje picie soków warzywnych, głównie pomidorowego, a ich zasadowe pH będzie ukojeniem na zakwaszony żołądek. Siły pomaga odzyskać miód, który jest dobrym źródłem glukozy i fruktozy.

Zamiast głowić się nad tym, jak ulżyć sobie w cierpieniu, warto zapoznać się z przepisami na domowe koktajle, dzięki którym poczujesz się o niebo lepiej. Przedstawiamy 12 przepisów, które postawią Was na nogi po dobrej imprezie.

Kliknij "Następna Strona" żeby poznać pierwszy z nich.

 

ZOBACZ TAKŻE:
1. Wzięła się za dietę i schudła 100 kilo, żeby w dniu ślubu swojego eks wyglądać jak modelka. Teraz wygląda jak petarda, oszałamiające zdjęcia
2. Przestrzegaj kilku sztuczek, a będziesz gotować jak Gessler. Triki najlepszych kucharzy, uczynią twoje danie wyjątkowym
3. Matka pokazała na zdjęciach, jak jej przystojny syn zmienił się po zażywaniu narkotyków. Straszny widok
 

Następna strona