Fanki zamurowało, Justyna Żyła przyznała się do sztucznego poprawienia swojej urody. Do sieci wyciekły zdjęcia "przed" i "po"

Autor Weronika Wasiak - 7 Stycznia 2020

Justyna Żyła chętnie pojawia się na salonach i skrupulatnie prowadzi swoje profile w mediach społecznościowych, w każdym z tych miejsc promując swój wizerunek. Nie trudno się zatem domyślić, że nim na Instagram trafi nowa fotka, czy za nim zapozuje na ściance, celebrytka dba o idealny makijaż i stylizację, by uwydatnić swoje atuty i zakryć mankamenty. Mimo wszystko Justyna stawiała dotychczas na dość naturalny look, dlatego tak dużym szokiem dla jej obserwatorów była informacja, że ta korzysta z medycyny estetycznej.

Justyna Żyła postanowiła oficjalnie przyznać się fanom do poprawiania swojego wyglądu nim zrobiła to za nią kolorowa prasa. Gwiazda Polsatu na instagramowym profilu zamieściła dwa zdjęcia - jedno wykonane jakiś czas temu, a drugie zrobione na dniach. Takim sposobem celebrytka chciała zaprezentować efekt "przed" i "po" powiększeniu ust.

- Usta... miękkie, nawilżone i równe! Długo się zastanawiałam nad zabiegiem i uwaga- nic nie bolało. Ale skorzystałam ze znieczulenia dentystycznego - wyznaje Justyna.

Trzeba przyznać, że niewiele gwiazd decyduje się na tak otwarte mówienie o korzystaniu z medycyny estetycznej, a Żyła udowodniła, że nie wstydzi się zmian na jakie się zdecydowała.

Trudno było rowniez przewidzieć, czy tak odważne wyznanie spodoba się obserwatorom Justyny. Ci już kilka sekund po opublikowaniu zdjęcia zaczęli zamieszczać w komentarzach swoje opinie, które okazały się zgodne i pozytywne. Internauci nie szczędzili miłych słów w stronę swojej ulubienicy.

- Piękne Justynko - czytamy.

- Bardzo ładny naturalny efekt - pisze fanka.

- Pięknie i naturalnie - zachwala kolejna.

- Zmiana na plus -dodaje jeszcze inna.

Kliknij "Następna strona", by zobaczyć zmianę Justyny Żyły.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Kultowy gwiazdor "07 zgłoś się" śmiertelnie chory. Walczy wszystkimi siłami, nie chce się poddać
  2. Śmierć zabrała mamę Michała Szpaka. Fani nie mają pojęcia, co uczynił po tragicznej informacji o jej odejściu przed kilku laty
  3. Dojmujące wyznanie Królikowskiego przed trafieniem do szpitala. Przyznał się, że bardzo cierpi, wyjawił co mu jest
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News