Jurorka Tańca bije rekordy żenady! Z nikim się nie liczy

taniec z gwiazdami
Youtube.com/JastrzabPost; Youtube.com/Polsat
Wstecz

1 z 9

Dalej

Taniec z gwiazdami od lat bije rekordy oglądalności. Ostatnio polaryzującym tematem jest uczestnictwo w programie Justyny Żyły, byłej żony skoczka narciarskiego. Spotkała się ona z ogromną krytyką ze strony jury. Przykrych słów w jej kierunku nie szczędziła przede wszystkim Iwona Pavlović. Przedstawiamy wypowiedzi, które wywołały oburzenie opinii publicznej.

Taniec z gwiazdami oparty na brytyjskim "Dancing with the Stars" jest nadawany w Polsce od 2005 roku. Początkowo program był emitowany przez TVN. Pierwsze dziesięć serii na żywo było nadawanych właśnie ze studia tej stacji. Od 2014 roku wyświetlany jest w stacji telewizyjnej Polsat. W produkcji udział biorą udział osobowości medialne i profesjonalni tancerze towarzyscy. Show otwiera drzwi do kariery, a wielu uczestników po udziale rozkwitło i zyskało jeszcze większą sławę. Niestety odczuwalna jest też silna presja ze strony mediów, z którą nie każdy potrafi sobie poradzić.

- To czego nie wiecie o TzG i zrozumieć pewnie mogą to tylko Ci, którzy się tam choćby na chwilę znaleźli, to fakt, że taniec jest tam tylko małym elementem. Ilość presji, czy cała nagonka medialna, która temu towarzyszy nie jest do zniesienia dla każdego...dlatego niektóre gwiazdy w głębi duszy poddają się po pierwszym czy drugim odcinku. Taniec jest dla każdego, ale to NIE JEST program dla każdego - pisała Agnieszka Kaczorowska-Pela na swoim Instagramie.

Taniec z gwiazdami wypromował wiele gwiazd. Najbardziej w pamięć zapadli Ci, którzy stanęli na podium lub zwyciężyli całą edycję. Wśród nich znajdują się takie sławy jak Olivier Janiak, Katarzyna Cichopek, Rafał Mroczek, Kinga Rusin, Dorota Gardias, Beata Tadla, Ewelina Lisowska czy Agnieszka Kaczorowska-Pela.

Od niedawna publiczność elektryzuje dziewiąta edycja programu, a w szczególności Justyna Żyła. Była żona skoczka od kilku tygodni jest na językach. I choć to program o tańcu, to nie o taniec chodzi w tym przypadku. Szok i oburzenie ze strony widzów wywołują nie tylko niskie oceny jury, ale również ich komentarze, które przez ogół mogą być odbierane za nieuprzejme, a nawet grubiańskie. Mimo wszystko celebrytka się nie poddaje i jeszcze nie odpadła. Wobec nieprzychylnych komentarzy ustosunkowała się nawet Beata Tyszkiewicz. Oto najostrzejsze słowa Ivony Pavlović, która bez ogródek podsumowała taniec i postawę Justyny Żyły. 

Następna strona