Julia Wieniawa żyje w luksusach! Szokujące zarobki i wydatki gwiazdy

Instagram.com/juliawieniawa
Reklama
Wstecz

1 z 11

Dalej

Julia Wieniawa należy niewątpliwie do najpopularniejszych obecnie twarzy polskiego show-biznesu. Młoda gwiazda serialu “Rodzinka.pl” stosunkowo szybko dorobiła się prawdziwej fortuny, czerpiąc dochody z wielu źródeł. Na co wydaje pieniądze? Specjalnie dla Was przygotowaliśmy galerię, w której przedstawiamy, na czym zarabia krocie i na co je wydaje.

Julia Wieniawa rozwija się na wielu płaszczyznach. Widzowie TVP z pewnością znają ją z roli Pauli w serialu “Rodzinka.pl”. Aktorkę mogliśmy zobaczyć też na dużym ekranie w takich produkcjach jak “Kobiety mafii” czy “Kobieta sukcesu”. Co więcej, użyczyła swojego głosu Kopciuszkowi w filmie animowanym "Kopciuszek: Historia prawdziwa". Ostatnio podzieliła się też z fanami zdjęciami z przygotowań do spektaklu Teatru Telewizji pt. “Dołęga-Mostowicz: Kiedy zamykam oczy”.

Celebrytka spełnia się też jako modelka, użyczając swojego wizerunku różnym kampaniom reklamowym. Ponadto, na początku b.r. dzięki współpracy z marką NA-KD do sprzedaży trafiła zaprojektowana przez nią kolekcja ubrań.

Julia Wieniawa próbuje też swoich sił jako piosenkarka. W tym roku ma się ukazać debiutancki album gwiazdy. Próbkę jej możliwości wokalnych mogliśmy już usłyszeć w singlach “Oddycham” i “Nie muszę”.

Jak wiele aktorka i piosenkarka zarabia na swoich przedsięwzięciach? O konkretne szacunki w tej kwestii pokusili się dziennikarze “Super Expressu”. Według nieoficjalnych doniesień za użyczenie swojego wizerunku niemieckiej marce obuwniczej Deichmann Julia Wieniawa mogła zainkasować nawet 500 tys. zł. Za jeden dzień na planie serialu może zarobić w przybliżeniu 5 tys. zł.

Celebrytka wzbogaca się jednak także na jednorazowych wyjściach na imprezy branżowe. Za samo pozowanie na ściance aktorka może otrzymać od organizatora nawet 15 tys. zł. Co więcej, nie można lekceważyć źródła dochodu, jaki stanowią zdjęcia zamieszczane przez nią na Instagramie. Za jedną fotografię z odpowiednim oznaczeniem może dostać nawet 30 tys. zł.

Nietrudno policzyć, że zgodnie z tymi wyliczeniami Julia Wieniawa już dawno została milionerką. Na co wydaje zgromadzone pieniądze? Przedstawiamy zdjęcia dokumentujące jej luksusowe życie.

Kliknij “Następna strona”.

Następna strona