Miliony śledzą ich prywatne życie. Oto 10 najpopularniejszych osób na Instagramie

Julia Wieniawa
Youtube.com/FreshmagTV
Wstecz

1 z 12

Dalej

Julia Wieniawa to obecnie jedna z najgorętszych gwiazd polskiego show-biznesu. Dziewczyna zdobywa ogromną popularność w social mediach i za jakiś czas będzie mogła konkurować z największymi. Ponad milion osób na bieżąco śledzi jej poczynania, przez co musi bardzo dbać o swoją prywatność. Są gwiazdy, które swoje życie odsłaniają przed setkami milionów. Oto 10 najpopularniejszych osób na Instagramie.

Julia Wieniawa to młoda aktorka i celebrytka, która swoją karierę w polskim show-biznesie rozpoczęła w bardzo młodym wieku. Największą popularność przyniosła jej rola w serialu "Rodzinka.pl", gdzie obok Tomasza Karolaka i Magłorzaty Korzuchowskiej zagrała rolę Pauli. Swój warsztat aktorski rozwijała na deskach teatrów, a szczególnie dobrze czuła się w rolach musicalowych. Ze względu na muzyczne popędy Julii, w 2015 roku oficjalnie rozpoczęła ona swoją karierę jako wokalistka, debiutując na rynku z singlem "Co mi jest", a dwa lata później podpisała kontrakt fonograficzny, zapowiadając tym samym zbliżający się album studyjny.

Julia Wieniawa występowała w największych hitach serialowych, jakie ukazały się w polskiej telewizji. Zagrała w takich serialach jak "Na Wspólnej", "Klan", "Na dobre i na złe" czy "W rytmie serca". W 2018 roku miała swój pierwszy poważniejszy angaż w kontrowersyjnej produkcji Patryka Vegi, "Kobiety Mafii". Ponadto, promowała wiele różnych marek, występując w kampaniach reklamowych, a bilbordy z jej wizerunkiem można było podziwiać w prawie każdym większym polskim mieście.

Wokół Julii Wieniawy od jakiegoś czasu jest bardzo głośno, a dzieje się tak głównie ze względu jej upodobania do starszych mężczyzn, o czym otwarcie mówi w wywiadach. Według Julii tylko z mężczyzną o podobnym poziomie emocjonalnym jest w stanie nawiązać poważniejszą relację, co kompletnie dyskwalifikuje jej rówieśników. Była w głośnym związku z aktorem Antkiem Królikowskim, jednak po jakimś czasie w mediach aż huczało o ich rozstaniu. Od jakiegoś czasu wrze o jej nowym chłopaku, którym jest muzyk, Aleksander Milwiw-Baron, znany z występów w programie "The Voice of Poland". Julia sama potwierdziła przypuszczenia o ich związku na swoim Instagramie, którego obserwuje ponad milion osób.

Przedstawiamy najpopularniejsze osoby na Instagramie.

Kliknij "Następna strona"

Następna strona