Julia Wieniawa ma nowego chłopaka? Zdjęcia tego przystojniaka niejednej kobiecie podkręcą temperaturę ciała

Julia Wieniawa
Instagram / Jakub Bzdawka
Reklama
Wstecz

1 z 9

Dalej

Julia Wieniawa znowu zaskakuje. Jakiś czas temu cała Polska przeżywała jej miłosne zawirowania i okazuje się, że to wcale nie koniec. Młoda piosenkarka rozkochała w sobie niebywałego przystojniaka, który, o ile dobrze pójdzie, będzie miał okazję zostać najprzystojniejszym mężczyzną naszego kraju. Przedstawiamy tajemniczego partnera dziewczyny i kilka faktów z jego życia.

Julia Wieniawa nie traci czasu. Po każdym ze swoich związków dziewczyna szybko zbiera się z podniesioną głową i wciąż szuka miłości życia. Jeśli chodzi o sercowe sprawy, to zdecydowanie nie próżnuje.

Jeszcze jakiś czas temu pół Polski śledziło jej rozstanie z Antkiem Królikowskim i przeżywało je chyba bardziej niż ona sama. Zaraz po aktorze pojawił się kolejny kandydat, którym był Baron. Ten, u boku Wieniawy nie zabawił zbyt długo. Zaraz po tym kolorowa prasa huczała o zdjęciu udostępnionym przez Nikodema Rozbickiego, na którym Julia znajdowała się w objęciach Trzeciakowskiego.

Później media obiega informacja o domniemanym romansie gwiazdy Instagrama z kandydatem na Mistera Polski. Plotek podzielił się informacją, którą zdradziła mu osoba z otoczenia Wieniawy. Ulubienica widzów podobno nie krępowała się w okazywaniu czułości swojemu nowemu towarzyszowi.

- Widziałam Julkę w kasynie, jak całowała się z chłopakiem. Jego twarz wydała mi się znajoma. Szybko ogarnęłam, że w końcu obserwuję go na Instagramie – twierdzi źródło Plotka.

Czy Julia Wieniawa ma nowego chłopaka? Może w najbliższym czasie zdecyduje się zdradzić swoim fanom, jak aktualnie prezentuje się jej życie miłosne. Tymczasem przedstawiamy bliżej przystojniaka, który był widziany z gwiazdą. Na pewno niejednej kobiecie zmiękną kolana na widok tego greckiego Boga.

Kliknij "Następna Strona", żeby dowiedzieć się, kim jest tajemniczy nieznajomy.

 

ZOBACZ TAKŻE:
1. Masz kota? Nigdy nie dawaj mu 11 popularnych produktów, możesz go nawet zabić! Dwa ostatnie są szczególnie groźne dla pupili
2. Agata Duda ma niebywałe wyczucie stylu, a w kilku kreacjach wygląda wręcz nieziemsko. 9 stylizacji to prawdziwa uczta dla zmysłów
3. Znaki zodiaku z ukrytymi i niesamowitymi talentami. Kariera stoi przed nimi otworem
 

Następna strona