Julia Wieniawa jako prostytutka z trudną przeszłością. Wszystkie kreacje gwiazdy

Julia Wieniawa
Instagram / Patryk Vega
Reklama
Wstecz

1 z 9

Dalej

Julia Wieniawa od kilku lat zdobywa coraz większą rzeszę fanów. Zaskarbiła sobie sympatię wielu, głównie ze względu na kreacje, w jakie miała okazję się wcielić. Grała w filmach i serialach, a niektóre z nich mocno zapadły nam w pamięć. Nie zawsze jednak dziewczyna wcielała się w grzeczne, ułożone bohaterki. Na ekranie niejednokrotnie pokazała pazur, udowadniając, że jest naprawdę dobrą aktorką. W najnowsze produkcji, jaką szykuje dla nas Polsat, możemy się zdziwić rolą, w jakiej została obsadzona młoda celebrytka. Przypominamy kreacje gwiazdy z filmów i seriali, w jakich zagrała.

Julia Wieniawa to młoda aktorka, która z przytupem wkroczyła w polski show-biznes. Od jakiegoś czasu jest jedną z najbardziej rozchwytywanych celebrytek. Wszystko dzieje się głównie za sprawą głośnych związków Julii ze starszymi od siebie mężczyznami. Sama przyznaje, że lubi starszych facetów, ponieważ czuje, że jest z nimi na podobnym poziomie emocjonalnym.

Ze względu na to, że Julia ma zaledwie 21 lat, to jej najwierniejsze fanki są z reguły dużo młodsze od niej. Nastolatki chętnie przeglądają jej portale społecznościowe, bardzo często czerpiąc z jej osoby inspiracje. W naszym kraju jest jedną z najpopularniejszych aktorek młodego pokolenia. Liczne angaże i zainteresowanie mediów jej osobą, mówią same za siebie.

Na małym ekranie zadebiutowała w najpopularniejszych serialach. Następnie zaczęli się nią interesować reżyserzy, którzy angażowali ją w większe role, przez co zaczęła się pojawiać na ekranie kinowym. Jej role były bardzo różne. Od słodkiej nastolatki przez rozkapryszoną córkę jednego z gangsterów aż po prostytutkę!

To z pewnością jeszcze nie koniec, a Julia Wieniawa pokaże nam jeszcze wiele twarzy, które niejednokrotnie nas zszokują. Oprócz kariery aktorskiej dziewczyna rozpoczęła również swoją przygodę z muzyką. To, co tworzy, zdecydowanie przypada do gustu jej fanom, którzy chętnie jej słuchają i wspierają w tym, co robi.

Menadżerką młodej gwiazdy, jest jej mama, zatem kobiety konsultują ze sobą każdą propozycję, jaką otrzymuje Julia i wspólnie podejmują decyzję. W wywiadach niejednokrotnie podkreślały, jak bardzo się kochają i jak silna jest ich więź.

W niektórych filmach dziewczyna musiała zagrać postacie, które wymagały od niej dużego zaangażowania i wykazania się świetną grą aktorską. Mimo tego, że jej gra niejednokrotnie spotykała się z negatywnym odbiorem, to zdecydowana większość twierdziła, że bardzo dobrze sobie poradziła.

Kliknij "Następna Strona" żeby przypomnieć sobie najważniejsze role Julii Wieniawy. Ciekawe czy ktoś widział wszystkie produkcje z jej udziałem.

 

ZOBACZ TAKŻE:
1. Gwiazdy pokazały swoje mamy. Wiadomo po kim Małgorzata Socha jest tak piękna (ZDJĘCIA)
2. Zdjęcia Anny Przybylskiej z ostatnich dni życia. Przedostatnie rozrywa serce
3. Jak najlepiej dobrać partnera? Z tymi znakami zodiaku stworzysz związek na całe życie

Następna strona