Tak mieszka Julia Wieniawa. Opływa w luksusy, a ma tylko 20 lat

Julia Wieniawa
Instagram / Julia Wieniawa
Reklama
Wstecz

1 z 11

Dalej

Julia Wieniawa obecnie jest jedną z najpopularniejszych celebrytek młodego pokolenia. Swoją karierę zawdzięcza głównie roli Pauli w serialu Rodzinka.pl. To właśnie dzięki możliwości gry w produkcji TVP jej kariera nabrała szybkiego rozgłosu. Media donoszą, że młoda aktorka mieszka w niesamowitych luksusach, którymi z chęcią chwali się na swoim Instagramie. Niejedna osoba mogłaby pozazdrościć 20-latce dorobku. Na widok tych salonów opadną Wam szczęki.

Julia Wieniawa w świecie show-biznesu pojawiła się całkiem niedawno. Niezwykła uroda i talent pomogły jej zdobyć sympatię widzów. Już w ubiegłym roku media huczały o pierwszym milionie zarobionym przez młodą aktorkę.

Dziewczyna niewątpliwie zachwyciła reżysera, Patryka Vegę, który zaangażował ją do swojego filmu "Kobiety mafii" w 2018 roku. Na ekranie kinowym wyglądała świetnie, dzięki czemu spodobała się różnym reżyserom, nie tylko serialowym. Jakiś czas po premierze filmu Vegi udało jej się dostać angaż w kolejnej produkcji. Tym razem dostała szansę od Roberta Wichrowskiego i wystąpiła w filmie pt. "Kobieta sukcesu".

Julia Wieniawa ma jednak zdecydowanie więcej talentów, a oprócz aktorstwa zajmuje się jeszcze muzyką. Nie da się zaprzeczyć temu, że dziewczyna ma świetny głos, a w 2015 roku wydała swój pierwszy singiel pt. "Co mi jest". Później wystąpiła też gościnnie w utworze "Na zawsze" skomponowanym przez duet Flirtini. Niedawno wydała również utwór "Nie muszę", który bije rekordy popularności na listach przebojów.

Julia Wieniawa jest także jedną z najlepiej zarabiających polskich aktorek w swoim przedziale wiekowym. Według SuperExpressu, dziewczyna za plan zdjęciowy może otrzymywać nawet aż 5 tysięcy złotych, a za współpracę z marką obuwniczą Deichmann nawet 500 tysięcy. Nie należy zapomnieć również o tym, że oprócz aktorstwa celebrytka występuje też na eventach, za które również dostaje niemałe pieniądze. Dzięki temu może sobie pozwolić na wszelkie zachcianki, luksusowe gadżety i mieszkanie. Gwiazda wielokrotnie już chwaliła się tym, w jakich luksusach mieszka. Razem z redakcją Pikio przedstawiamy Wam zdjęcia, na których aktorka prezentuje się w swoim mieszkaniu.

Kliknij "Następna Strona" żeby zobaczyć pierwsze zdjęcie.

 

ZOBACZ TAKŻE:
1. Krzysztof Jackowski miał rację? Wizje jasnowidza, które się spełniły, można się przerazić
2. Przerażony pies ukrywał się w starym, brudnym fotelu. Weterynarz odkrył, jak straszną tajemnicę skrywa poturbowane zwierzę
3. Halinka z "Kiepskich" musiała stawić czoła poważnej chorobie. Jest nieuleczalna
 

Następna strona