Julia Wieniawa to prawdziwa seks bomba. 7 zdjęcie tylko dla dorosłych

julia wieniawa
Youtube.com/Fundacja OFF CAMERA
Reklama
Wstecz

1 z 10

Dalej

Julia Wieniawa od kilku lat zdobywa coraz większą rzeszę fanów, nie tylko z powodu talentu aktorskiego, ale i twórczości muzycznej. Powodem, dla którego jest obecnie jedną z najczęściej komentowanych i najpopularniejszych gwiazd w mediach, jest jej wizerunek. Jest jeszcze bardzo młoda, a kilka lat temu, po czerwonym dywanie, poruszała się w stonowanych i odpowiednich do wieku kreacjach. Obecnie jej styl jest bardzo odważny i wręcz kipi seksapilem. Przedstawiamy, jaką seks bombą jest Julia Wieniawa. Uważajcie szczególnie przy 7. zdjęciu, może zrobić się Wam naprawdę gorąco.

Julia Wieniawa to młoda aktorka, która szturmem zdobywa polski show-biznes. Od jakiegoś czasu jest jedną z najbardziej rozchwytywanych celebrytek. Dzieje się tak głównie za sprawą głośnych związków Julii ze starszymi od siebie mężczyznami. Jak sama przyznaje, lubi starszych facetów, ponieważ czuje, że jest z nimi na podobnym poziomie emocjonalnym. Uważa, że od starszego może się dużo więcej nauczyć i ceni sobie ich doświadczenie. Jakiś czas temu było bardzo głośno o jej rozstaniu z Antkiem Królikowskim, który również jest aktorem. Był od Julii starszy o prawie 10 lat, a ich zerwanie było prawdziwą sensacją. Antek wstawił na swój kanał na Youtube autorski teledysk do piosenki Julii Wieniawy o tytule "Nie Muszę". Był złożony ze wszystkich wspomnień, zdjęć i nagrań z udziałem celebrytkiu jeszcze z czasów, kiedy byli parą. Publikacja tego materiału spowodowała burzliwą dyskusję w Internecie. Wielu fanów zarówno Antka, jak i Julii przyjęło teledysk bardzo ciepło i wyrażali smutek wobec ich rozstania.

Julia Wieniawa w swoich mediach społecznościowych udostępnia naprawdę oszałamiające zdjęcia. Zdecydowanie przypadają do gustu bardziej męskiej części jej wielbicieli. Kreuje swój wizerunek opierając się na celebrytkach z zachodu. Widać duże podobieństwo do gwiazd takich jak Ariana Grande lub Miley Cyrus. Mimo że jest jeszcze młoda, słodka i dziewczęca, nie boi się przebierać w kreacjach eleganckich i pełnych seksapilu. Oto jak prezentuje się gorąca Julia Wieniawa, gwarantujemy, że opadnie wam szczęka.

Kliknij "Następna strona".

Następna strona