Tak mieszka Julia Wieniawa. Luksus aż bije po oczach, a ósme zdjęcie powala na kolana

julia wieniawa
Instagram.com/@juliawieniawa
Wstecz

1 z 11

Dalej

Julia Wieniawa to obecnie jedna z najpopularniejszych celebrytek. Rozgłos przyniosła jej przede wszystkim rola Pauli w serialu Rodzinka.pl. Okazuje się, że początkująca aktorka mieszka w luksusach i z chęcią chwali się nim na swoim Instagramie. Przedstawiamy zdjęcia tych wnętrz.

Julia Wieniawa pojawiła się w świecie show-biznesu stosunkowo niedawno. Jej życie zmieniło głównie rozpoczęcie współpracy z TVP. Niezwykła uroda i jej rola w serialu przyniosły jej ogromny rozgłos. Już rok temu media huczały o pierwszym milionie zarobionym właśnie przez Wieniawę.

Julia Wieniawa zachwyciła też reżysera, Patryka Vegę. Postanowił on zaangażować ją do swojego filmu "Kobiety mafii" w 2018 roku. Świetnie się sprawdziła na planie i jakiś czas później udało jej się wystąpić w kolejnej produkcji reżyserii Roberta Wichrowskiego pt. " Kobieta sukcesu".
Niedawno media obiegła informacja o kolejnym angażu Julii u Patryka Vegi. Ma ona wystąpić w "Small World". Dziewczyna będzie grała tam ofiarę międzynarodowego handlu dziećmi. Jest to bardzo trudna rola, wymagająca nie tylko dobrych umiejętności aktorskich, ale również siły psychicznej i ogromnego zaangażowania.

Julia Wieniawa ma o wiele więcej talentów. Zajmuje się też muzyką. Ma świetny głos, a w 2015 roku wydała swój pierwszy singiel w My Music pt. "Co mi jest". Później wystąpiła też gościnnie w utworze "Na zawsze" skomponowanym przez duet Flirtini. Niedawno wydała też utwór "Nie muszę", który bije rekordy popularności na listach przebojów. To mieszanka elektroniki i delikatnego wokalu.

- To bardzo osobisty utwór, w którym opowiadam o swojej codzienności i o konflikcie pomiędzy tym, co naprawdę czuję a tym, co „muszę” i co „powinnam”. W całym tym chaosie odnajduję jednak miejsce, w którym wreszcie mogę być sobą i to jest prawdziwym przekazem tego utworu-powiedziała Wieniawa dla RMF FM.

Julia Wieniawa jest też jedną z najlepiej zarabiających polskich aktorek w swoim przedziale wiekowym. Jak donosi SuperExpress, dziewczyna za plan zdjęciowy może otrzymywać aż 5 tys. zł, a za współpracę z marką obuwniczą Deichmann nawet 500 tys. zł. Warto pamiętać, że oprócz tego celebrytka występuje też na eventach, za które również dostaje niemałe pieniądze. Dzięki temu stać ją na wszystkie zachcianki, luksusowe gadżety i mieszkanie. Wielokrotnie chwaliła się już tym, w jakich luksusach mieszka na swoim Instagramie. Razem z redakcją Pikio przedstawiamy Wam zdjęcia, na których aktorka prezentuje się w swoim mieszkaniu.

Kliknij "Następna strona".

Następna strona