Jolanta Kwaśniewska właściwie o tym nie mówi. Sekrety byłej pierwszej damy

Jolanta Kwaśniewska
Youtube.com/Wideoportal
Reklama
Wstecz

1 z 12

Dalej

Jolanta Kwaśniewska jest żoną byłego prezydenta RP, Aleksandra Kwaśniewskiego, który sprawował funkcję w latach 1995-2005. Działała już na wielu frontach. Po zakończeniu prezydentury męża nie przestała istnieć medialnie. Mogliśmy ją zobaczyć m. in. w programie TVN Style. Dla wielu jest nie tylko byłą pierwszą damą, ale też ikoną stylu i autorytetem.

Jej osoba nadal budzi zainteresowanie. Osiągnęła już taki poziom popularności, że nawet po odejściu męża od władzy nie miała kłopotów z kontynuowaniem swojej kariery w mediach. Udzielała się w życiu publicznym. Co jakiś czas ukazują się wywiady, w których kobieta zdradza szokujące fakty na temat jej przeszłości.

Kobiecie nadal udaję się przyciągać uwagę, gdyż zyskała niesamowitą sympatię dzięki swojemu pozytywnemu wizerunkowi oraz angażowaniu się w różnego rodzaju działalności. Jest założycielem licznych organizacji społecznych oraz fundacji "Porozumienie Bez Barier". Patronowała również kilku akcjom m.in. "Motylkowe Szpitale'' i "Nie łam się, jest OK". Jej dobre serce pomaga niepełnosprawnym i pokrzywdzonym osobom. Była również patronem kilku akcji, m. in. dekorowania oddziałów dziecięcych czy organizowania wyjazdów wakacyjnych dla dzieci ubogich.

W roku 2003 pojawiły się spekulacje, że Jolanta Kwaśniewska zamierza kandydować w wyborach prezydenckich w 2005. Sondaże wskazywały 30% poparcia dla jej kandydatury. Pogłoski nie zostały zdementowane, a nawet pojawiły się stwierdzenia, że rozważa taką możliwość. Pod koniec 2004 roku oświadczyła jednak, że nie weźmie udziału w wyborach.

Poniżej przygotowaliśmy kilka ciekawostek oraz sekretów na temat tej niezapomnianej przez Polaków osobistości.

Następna strona