Jolanta Kwaśniewska i sekrety jej wyglądu. Możecie przeżyć szok!

Jolanta Kwaśniewska
Youtube.com/viva.pl
Wstecz

1 z 11

Dalej

Wiele osób sądzi, że Jolanta Kwaśniewska nie tylko przyjęła w 1995 roku miano Pierwszej Damy Rzeczypospolitej Polskiej ze względu na prezydenturę swojego męża. Mówi się, że zapracowała na nie sama swoim stylem, obyciem i klasą. Specjalnie dla Was zgłębiliśmy sekrety jej urody i sposoby na ponadczasowy styl nieopierający się na trendach obowiązujących w modzie.

Kobiety na zawsze pokochały prezydentową za wystąpienia publiczne i perfekcyjnie dopracowany wygląd. Nie bez powodu była ekspertem programu "Lekcja stylu" w TVN Style. Była pierwsza dama napisała też książki pod tym samym tytułem w wersji dla mężczyzn i kobiet. Uczyła w niej Polaków nie tylko schludnego i stosownego do sytuacji ubioru, ale również zasad savoir-vivre'u.

Przez pewien okres wielu ludzi myślało, że piękna Jolanta Kwaśniewska weźmie udział w wyborach prezydenckich 2005. W sondażach otrzymała poparcie rzędu 30%. Do ostatniej chwili nie komentowała sprawy, żeby na sam koniec zdementować te informacje.

Od lat udziela się charytatywnie, przez co dla wielu stanowi wzór do naśladowania. Założyła fundację "Porozumienie Bez Barier", której główną dewizą jest: "urzeczywistnienie idei wyrównywania życiowych szans ludzi niepełnosprawnych i pokrzywdzonych przez los". Lista innych organizacji społecznych, których była inicjatorką, jest imponująco długa.

Jolanta Kwaśniewska jest uosobieniem kobiecości i obycia. Była uwielbiana przez Polaków jako pierwsza dama. Mimo upływu lat, nie traci na popularności. Nadal udziela się w mediach i jest podziwiana przez wielu znawców mody. Nieraz pozowała do zdjęć w kolorowych czasopismach. Jest kilka zasad i sekretów, którym jest wierna. Oto jej tajemnice i sposoby na urodę i perfekcyjny wygląd.

Następna strona