Wytworniejszą damą Agata Duda czy Jolanta Kwaśniewska? Niezapomniane stylizacje

Autor Andżelika Wróblewska - 2 Maja 2019

Agata Duda i Jolanta Kwaśniewska zawsze prezentują się nienagannie, stylowo i elegancko. Bycie żoną głowy państwa to duża odpowiedzialność, a także bycie pod ciągłym ostrzałem fotoreporterów. Co za tym idzie, na każde wyjście stylizacja musi być dopięta na ostatni guzik. Przyjrzeliśmy się stylizacjom obu pań. Przedstawiamy zestawienie najciekawszych kreacji.

Jolanta Kwaśniewska, żona byłego prezydenta RP wprowadziła do polskiego show-biznesu elegancję z nutą dystansu. Największą rozpoznawalność zapewniło jej właśnie wyczucie stylu. Jej dobry gust został szybko wychwycony i doceniony, bo już w 2006 roku została ekspertem programu “Lekcja Stylu” emitowanego na TVN Style.

W programie chętnie opowiadała kobietom, jak zawsze wyglądać pięknie i perfekcyjnie, a co najważniejsze, niewielkim nakładem. Ta audycja telewizyjna przypadła do gustu wielu kobietom. Jolanta zaskarbiła sobie wtedy sympatię płci pięknej. Panie z chęcią korzystały z rad udzielanych przez żonę Aleksandra Kwaśniewskiego.

Jolanta zawsze ubrana skromnie prezentuje się z klasą i wdziękiem. Stanowi inspirację dla kobiet w dojrzałym wieku, które jej modowe poczynania śledzą do dzisiaj.

Agata Duda od momentu zostania pierwszą damą również stawia na klasyczną elegancję. Pierwsza dama jednak lubi zaszaleć z kolorystyką swoich kreacji. Stonowane kolory wybiera jedynie na specjalne okazje lub jeśli tego wymaga sytuacja. Nierzadko lubi zaszaleć z kolorami i często pokazuje się w odważnych barwach.

Jej stylizacje są proste i klasyczne, a zarazem dobrze przemyślane. Pierwsza dama często sięga po kreacje Doroty Goldpoint, a także Eli Piorun. Ta druga ostatnio czuwa nad tym, by Agata prezentowała się zjawiskowo na tle innych pierwszych dam. W jednym z wywiadów wyznała, że żona prezydenta zawsze wybiera gotowe już kreacje, które później kobiety ewentualnie modyfikują. Wiemy też, że sama podejmuje decyzję o stylizacjach, nie korzysta z porad stylistek. Trzeba przyznać, że wychodzi jej to świetnie, bo zawsze wygląda szykownie i elegancko.

Wiemy już, że obie panie mają świetne wyczucie stylu i każda z nich poniekąd jest inspiracją dla kobiet stawiających na klasyczne stroje. Razem z redakcją Pikio przygotowaliśmy małe przypomnienie najciekawszych stylizacji pierwszych dam.

Kliknij “Następna Strona”.

Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News