Jolanta Kwaśniewska i sekrety jej małżeństwa. Możecie się mocno zdziwić!

Autor Andżelika Wróblewska - 29 Listopada 2018

Jolanta Kwaśniewska wraz ze swoim mężem Aleksandrem Kwaśniewskim poradzili sobie z trudnościami, jakie przyniosło im życie. Jednym z problemów, z którymi musieli się zmierzyć, była ciągła nieobecność prezydenta w domu. Zapewne wszystkim byłoby ciężko utrzymać zdrowe relacje bez partnera obok. Przedstawiamy, jakie sekrety swojego małżeństwa ujawniła była pierwsza dama.

Jolanta Kwaśniewska od zawsze starała się nie zostawać w cieniu swojego męża, byłego Prezydenta RP. Dwa lata po ślubie Kwaśniewscy doczekali się córki, Oli. Do tej pory jest to jedyne dziecko pary prezydenckiej. W 2006 roku para pobrała się raz jeszcze, tym razem w kościele. Aleksander jest ateistą, ale dla żony postanowił przyjąć sakrament.

Życie prywatne Jolanty u boku Kwaśniewskiego było bardzo zróżnicowane. Gdy małżonkowie spędzali czas razem, byli bardzo szczęśliwi. Niestety, ze względu na karierę polityczną męża, nie zawsze tak było. Jolanta chwilami czuła się nawet jak samotna matka, gdyż musiała wychowywać córkę podczas ciągłej nieobecności męża.

Mimo napotykanych trudności Kwaśniewska dobrze radziła sobie życiu zawodowym. Udało jej się założyć fundację "Porozumienie bez barier" czy chociażby zostać prowadzącą programu telewizyjnego na kanale "TVN Style". Założyła też swoją własną działalność gospodarczą, agencję nieruchomości "Royal Wilanów", którą kieruje do dziś.

Była prezydentowa jest szczęśliwa w swoim wieloletnim już małżeństwie z Aleksandrem Kwaśniewskim. Mimo trudniejszych okresów, para prezydencka nadal ma się dobrze. Dla wielu Kwaśniewscy stanowią idealny wzór na udany związek.

Wspólnie z redakcją Pikio, zebraliśmy najciekawsze wypowiedzi byłej pierwszej damy na temat jej relacji z mężem. Z pewnością niektóre ujawniane przez nią aspekty ich małżeństwa mogą zaskoczyć.

Kliknij "Następna Strona".

Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News