Tak Jolanta Kwaśniewska wyglądała w młodości. 4 zdjęcie w sukni ślubnej musiało przyprawić męża o palpitacje serca

Jolanta Kwaśniewska
Youtube.com/NOlsztyn Portal
Reklama
Wstecz

1 z 9

Dalej

Jolanta Kwaśniewska to jedna z pierwszych dam polskiej polityki, które zaskarbiły sobie największą sympatię. Wspólnie z mężem, prezydentem dwóch kadencji 1995-2005, Aleksandrem Kwaśniewskim, tworzyli piękną i uwielbianą przez wielu prezydencką parę. Ich ślubne zdjęcia oszałamiają. Przedstawiamy, jak wyglądała w czasach młodości Jolanta Kwaśniewska.

Jolanta Kwaśniewska to jedna z najbardziej lubianych pierwszych dam w historii kraju. Małżonka Aleksandra Kwaśniewskiego brała czynny udział w organizacji wielu akcji charytatywnych i nagłaśniała liczne działania związane z pomocą chorym, niepełnosprawnym czy ubogim. Ciekawostką jest, że w 2003 roku, kiedy jej mąż, Aleksander był jeszcze prezydentem, pojawiły się plotki o rzekomych planach jego małżonki na wystartowanie z własną kampanią wyborczą w przyszłych wyborach prezydenckich. Liczby świadczyły, że istnieje ogromne prawdopodobieństwo, że Jolanta Kwaśniewska zostałaby panią prezydent. Oceniono, że miałaby największe poparcie ze wszystkich na poziomie 30% i realną szansę na zwycięstwo w wyborach. W 2004 roku ogłosiła, że nie zamierza kandydować, choć wszystko wskazywało na to, że będzie próbowała objąć to stanowisko.

Jolanta Kwaśniewska wraz z mężem Aleksandrem tworzą bardzo zgraną parę, którą przez lata podziwiały miliony Polaków. O swoim mężu, Jolanta mówi w samych superlatywach. Wspólnie wychowywali córkę, Aleksandrę, która również błyszczy w mediach. Zdjęcia ślubne Jolanty i Aleksandra oszałamiają. Przedstawiamy, jak wyglądała pierwsza dama lat 1995-2005, Jolanta Kwaśniewska.

Kliknij "Następna strona".

Następna strona