Tak zmieniała się Asia z Chłopaków do wzięcia. Musiała wiele wycierpieć, żeby wyglądać jak teraz

Joasia Wielocha
youtube
Reklama
Wstecz

1 z 12

Dalej

Joanna Wielocha przeszła niezwykłą metamorfozę

Joasia Wielocha zyskała niezwykłą popularność dzięki udziałowi w popularnym programie "Chłopaki do wzięcia". Program, w którym występowała razem z partnerem okazał się prawdziwym strzałem w dziesiątkę, a ona zyskała status gwiazdy. Z odcinka na odcinek widzowie jeszcze bardziej się nią zainteresowali. Kiedy jej partner kolejny raz trafił do więzienia, a ona rozstała się z nim na dobre, Joasia Wielocha postanowiła zrobić coś dla siebie. Dziś, po metamorfozie, jest zupełnie inną osobą. 

Na początku walki o nową siebie Joasia Wielocha postanowiła zrzucić zbędne kilogramy. Kobieta, która od zawsze borykała się z nadwagą, postawiła na zdrową dietę i wysiłek fizyczny, dzięki czemu pierwsze efekty szybko się pojawiły. Utrata wagi była zaledwie początkiem. 

Joanna Wielocha miała przed sobą długą i niezmiernie bolesną drogę. Dziś po "starej" Asi, którą mogli poznać widzowie "Chłopaki do wzięcia" nie ma już śladu. 

Kliknij Następna strona, by zobaczyć, jak zmieniała się Joasia. 

źródło: youtube

Zobacz także:

  1. Mama zaryzykowała życie, by ochronić swoje dziecko. Teraz jej ciało wygląda jak mielonka, tylko dla ludzi o mocnych nerwach
  2. Proszek do pieczenia w butach daje zaskakujące efekty. 12 niesamowitych trików
  3. Nie tylko puszki wolontariuszy. Jest kilka innych sposobów żeby wspomóc WOŚP
  4. Byli uwielbiani przez Polaków, umarli w tragicznych okolicznościach. 10 gwiazd disco polo, których już z nami nie ma

Następna strona