"Taniec z gwiazdami" odmienił życie Joanny Mazur. Okazuje się, że nie jest jedyna

taniec z gwiazdami
Youtube.com/Polsat
Wstecz

1 z 11

Dalej

"Taniec z gwiazdami" trwa już 22 edycje. Przez lata istnienia otworzył przed uczestnikami nowe ścieżki życiowe i wielu celebrytów zawdzięcza mu swoją obecną sławę. Dzięki programowi mogliśmy bliżej poznać sytuację niewidomej multimedalistki i mistrzyni Polski oraz Europy, Joanny Mazur, na której warunki mało kto zwracał uwagę. Jak się okazało, żyła ona w jednym pokoju bez łazienki, co wzruszyło wszystkich widzów. Jej wołanie o pomoc zostało usłyszane i program zmienił jej życie. Nie była ona jedyną osobą, której sytuacja zmieniła się po uczestnictwie w programie. Przedstawiamy znane gwiazdy, których życie zmienił "Taniec z Gwiazdami".

"Taniec z Gwiazdami" od 22. edycji nieprzerwanie dostarcza widzom wielu emocji. Polacy chętnie zasiadają wieczorami przed telewizorem, aby śledzić taneczne zmagania gwiazd. Pierwotnie format "Tańca z Gwiazdami" zaprezentowała stacja TVN, gdzie program pojawiał się przez 13. sezonów, po czym wykupiony został przez antenę Polsat, gdzie jest do dziś produkowany. Obecnie trwa 9. edycja, a ostatni odcinek lada moment zostanie wyemitowany w piątkowy wieczór.

Wśród finalistów "Tańca z Gwiazdami" na przestrzeni lat były takie gwiazdy jak Kinga Rusin, Katarzyna Cichopek, Anna Mucha czy Agata Kulesza. W nowej konwencji twórczej, jaką zaproponował Polsat, mogliśmy ujrzeć wiele ciekawych postaci, nie tylko tych znanych z telewizji, ale i wielu muzyków, prezenterów i celebrytów. Dobrym przykładem jest kontrowersyjny raper Popek Monster, któremu zaproponowano udział w 8. edycji "Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami". Swoim występem zaszokował wszystkich. Nikt nie wróżył mu wygranej, a nawet stawiano go na szarym końcu. Artysta pokazał, na co go stać i znalazł się na trzecim miejscu.

"Taniec z Gwiazdami" zmienił życie wielu osób. Dzięki programowi wielu celebrytów zmieniło swoją życiową ścieżkę. Uczestnictwo w show otworzyło nowe drogi do sukcesu i pozwolił rozwinąć skrzydła w show-biznesie. Poprawił jakość życia m.in. Joannie Mazur, niewidomej mistrzyni Polski i Europy, która żyła w okropnych warunkach. Dzięki funduszom od sponsorów, jej jakość życia znacznie się poprawiła. Przedstawiamy inne gwiazdy, których życie zmieniło się od czasu wystąpienia w "Tańcu z Gwiazdami".

Kliknij "Następna strona".

Następna strona