Zamówił w knajpie jedzenie za niemal 3000 zł i zawiesił rachunek. Każdy może zrobić podobną rzecz

jedzenie rachunek zawieszony
Pixabay/kaboompics
Wstecz

1 z 6

Dalej

Zamówił w knajpie jedzenie za niemal 3000 zł i zawiesił rachunek. Każdy może zrobić podobną rzecz

Anonimowy mężczyzna zamówił w knajpie jedzenie za niemal 3 tysiące złotych, po czym zawiesił rachunek. Niewiele osób wie, że każdy z nas może zrobić coś takiego. O co chodzi? W jakim celu zawieszać posiłek?

Kilka lat temu pojawił się pomysł na zawieszoną kawę. Polegał on na tym, że klienci płacili za kawę, której nie odbierali. Z napoju, który został już opłacony, mogła skorzystać osoba w potrzebie. W akcję zaangażowało się wiele restauracji, które wywieszały zawieszone paragony na specjalnej tablicy, a zainteresowani mogli z nich skorzystać.

Moda na takie pomagania stała się bardzo popularna, jednak w ostatnim czasie sprawa nieco ucichła, gdyż zazwyczaj zdarza się to sporadycznie. W tym przypadku, zawieszony paragon przyprawia o łzy w oczach. Niesamowity gest.

Kliknij Następna strona, by poznać ciąg dalszy historii.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Przez 14 dni jadła niemal same jajka. Niewiarygodne, co stało się z jej ciałem, znajomi przecierają oczy ze zdumienia
  2. Razem ważyli 350 kg, nie mogli na siebie patrzeć. Po 18 miesiącach ich zdjęcia zapierają dech w piersi, zero photoshopu
  3. Trąba powietrzna przeszła przez polskie miasto, porażające zdjęcia szkód. Ciężko powstrzymać łzy
  4. Które zdjęcie wzbudza w tobie największy lęk? Odpowiedź zdradza głęboko ukrytą prawdę na twój temat

Źródło: Wirtualna Polska

Następna strona