Nie uwierzycie, że te pytania padły w Jeden z dziesięciu! Sznuk i widzowie oniemieli

jeden z dziesięciu
Youtube.com/TVP VOD
Reklama
Wstecz

1 z 13

Dalej

Pytania w Jeden z dziesięciu bywają niezwykle trudne, ale i banalne. Program rozrywkowy jest nadawany na antenie TVP. Sympatyczny prowadzący, Tadeusz Sznuk sprawdza w nim wiedzę zawodników, aby wyłonić tytułowego jednego z dziesięciu. Przedstawiamy najbardziej te kontrowersyjne. Czy znacie na nie odpowiedź?

Jeden z dziesięciu to teleturniej przez wielu uważany jest za najbardziej wiarygodny i od ponad 24 lat posiadający miano najlepszego w Polsce. Głównie za sprawą prowadzącego, Tadeusza Sznuka, który w każdej sytuacji i niezależnie od poziomu wypowiedzi uczestników, potrafi zachować klasę. Niebywałe jest też to, że przez wszystkie lata istnienia programu wypuszczono prawie 111 edycji, z czego każda edycja zawiera od 20 do 32 odcinków, co jest naprawdę imponujące.

Tadeusz Sznuk, uwielbiany prowadzący programu "Jeden z dziesięciu", rozpoczął pracę w teleturnieju już w 1994 roku. Pierwotnie był on nadawany na antenie TVP2, ale od 2018 roku przeniesiony na TVP1. Na uznanie zasługuje również słynna pani Sylwia, czyli osoba, która zajmuje się wręczaniem zawodnikom nagród pocieszenia. Uważana przez ogół za piękną kobietę, doczekała się ogromnej ilości filmików w  Internecie, wyciętych prosto z odcinków, gdzie męska część uczestników komentuje jej uroki. 

Program jest popularny nie tylko wśród osób starszej daty, ale i wśród najmłodszych. Często całe rodziny zbierają się przed telewizorem, aby wspólnie odpowiadać na ciekawe i różnorodne pytania w rozmaitych kategoriach. Począwszy od muzycznych, po historyczne i takie, które są związane z nowoczesnymi technologiami i naukami ścisłymi. Uczestnicy programu muszą mieć ogromną wiedzę, aby dojść do finału i jest to nie lada wyzwanie nawet dla doktorów czy profesorów, którzy często pojawiają się wśród zawodników.

Jeden z dziesięciu jeszcze długo będzie gościł na ekranach telewizorów. Jest chętnie oglądany, a dzieje się tak głównie za sprawą duetu, czyli Tadeusza Sznuka i pani Sylwii Toczyńskiej. Nie sposób nie wspomnieć też o ciekawych pytaniach, które są często ogromną zagwozdką dla uczestników, a u osób oglądających mogą spowodować zdziwienie. Wspólnie z redakcją Pikio, zebraliśmy kilka z najciekawszych z nich.

Kliknij "Następna strona".

Następna strona