W końcu wiadomo do czego służy mała kieszonka w jeansach! 98% Polaków się myliło

Jeansy
.
Wstecz

1 z 8

Dalej

Jeansy są częścią garderoby, bez której większość osób nie wyobraża sobie życia. Pasują do wszystkiego i są idealne na niemalże każdą okazję. Na pewno każdy choć raz w życiu zastanawiał się, do czego służy ta mała kieszonka i po co w ogóle tam jest. Rozwiązanie tej zagadki może być zaskakujące, aż 98% Polaków myliło się, co to odpowiedzi.

Jeansy podbiły rynek już wieki temu i przez te wszystkie lata są dosłownie niezatapialne. Ich fenomen trwa już bardzo długo i nic nie wskazuje na to, by kiedykolwiek miało to ulec zmianie. Niezależnie od płci, każdy posiada choć jedną parę w swojej szafie, można je założyć do niemalże każdej części garderoby. Sprawdzą się zarówno z elegancką koszulą i butami, jak i w wersji sportowej z bluzą i butami do biegania. Gdyby nie one, większość ludzi główkowałaby codziennie rano, co na siebie włożyć.

Wiele osób zastanawia się, w jakim celu projektanci w każdej parze spodni zamieszczają tę małą kieszonkę, do której ciężko cokolwiek zmieścić. Wśród najczęściej powtarzających się odpowiedzi znalazły się: zapalniczka, monety, prezerwatywy, a nawet tampony. Żadna z wymienionych nie jest jednak poprawnym rozwiązaniem zagwozdki, a to, do czego jest przeznaczona, może was naprawdę zdziwić. Ciekawe, czy ktokolwiek używa jej w sposób, do którego jest przeznaczona.

Kliknij Następna Strona i sprawdź, jakie jest jej przeznaczenie.

 

ZOBACZ TAKŻE:
1. Ważyła ponad 450 kilogramów! Jej najnowsze zdjęcia są powalające, wiele kobiet może jej teraz tylko pozazdrościć
2. Potworne nagranie. Podczas chrztu ksiądz nagle zaczął bić dziecko, reakcja rodziców była bezlitosna
3. Kiedy urodziła dziecko, lekarz zaczął się panicznie śmiać. Spojrzała na swoją córeczkę i od razu wiedziała, dlaczego
4. Koniec ze smutnymi wiadomościami! 36 najlepszych i najweselszych rzeczy, które wydarzyły się w tym roku
 

Następna strona