Jarosław Kret został skrzywdzony przez los? Smutne fakty z jego życia, nr 8 budzi współczucie

Jarosław Kret
YouTube / Wideoportal
Reklama
Wstecz

1 z 11

Dalej

Jarosław Kret jest osobą, która zawsze kojarzy nam się jako pozytywna i uśmiechnięta. Mężczyzna na jakiś czas jednak wycofał się z życia medialnego i przez dłuższy okres było o nim cicho. Okazuje się, że pogodynek w swoim życiu przeżywał straszne momenty, które znacząco wpłynęły na jego samopoczucie i na to, że jedyne czego pragnął to zniknąć z mediów. W jednym momencie załamało się jego całe życie, z czym nie mógł sobie poradzić. Niektóre fakty z jego życia budzą ogromne współczucie, nie zawsze było tak kolorowo, jak mogłoby się wydawać. Przedstawiamy najbardziej wstrząsające fakty z życia prezentera, o większości na pewno nie słyszeliście.

Jarosław Kret to 56-letni prezenter pogody, dziennikarz telewizyjny, fotoreporter i podróżnik. Przez 14 lat swojej kariery pogodynek związany był z Telewizją Polską.

Mężczyzna uczył się w XLIX Liceum z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Johanna Wolfganga Goethego w Warszawie. Studiował egiptologię w Instytucie Orientalistycznym Uniwersytetu Warszawskiego, a w latach 1987–1988 przebywał na stypendium na Uniwersytecie Kairskim. Przez dwa lata studiował archeologię śródziemnomorską w Instytucie Archeologii Śródziemnomorskiej. Po stypendium w Kairze przez dwa lata studiował afrykanistykę w zakładzie Afrykanistyki Instytutu Orientalistycznego. W latach 2000–2002 studiował kulturoznawstwo w Podyplomowym Studium Stosunków Międzykulturowych w Instytucie Orientalistycznym Uniwersytetu Warszawskiego.

Mimo tego, że mogłoby się wydawać, że jego życie było usłane płatkami róż i zawsze wszystko przychodziło mu łatwo, to okazuje się, że nic bardziej mylnego. Mężczyzna musiał zmagać się z licznymi kłodami rzucanymi mu pod nogi przez los. Aż trudno sobie wyobrazić, że człowiek, którego przez lata oglądaliśmy na ekranach naszych telewizorów, od którego zawsze biła pozytywna energia, zmagał się z tak poważnymi problemami. To, co musiał przejść mężczyzna, budzi współczucie i podziw, że udało mu się z tym wszystkim uporać.

Teraz jego życie wygląda zupełnie inaczej, sam przyznaje, że jest zmuszony zacząć wszystko od nowa, ale też nie narzeka, cieszy się tym, co ma i jest szczęśliwy, że udało mu się pokonać wszystkie przeciwności losu, choć zdecydowanie łatwo nie było.

Przeważnie wydaje nam się, że osoby, które oglądamy w Telewizji, nie mają takich problemów, jak my. Żyjemy w przekonaniu, że ich życie jest beztroskie, a praca zupełnie bezstresowa. Jarosław Kret jest najlepszym przykładem tego, że tak nie jest. To, co przeszedł mężczyzna, jest naprawdę straszne. Los zdecydowanie go nie oszczędził, a smutne fakty z jego życia sprawiają, że aż łza współczucia pojawia się w naszym oku.

Kliknij "Następna Strona" i zobacz, do jakiej nierównej walki musiał stanąć prezenter pogody, aż ciężko w to uwierzyć

Następna strona

Komentarze 0

Ocena artykułu