Jarosław Kaczyński skrywa to przed światem. Szokujące rodzinne sekrety

Autor Weronika Szatkowska - 14 Grudnia 2018

Jarosław Kaczyński od lat budzi kontrowersje opinii publicznej i ma ogromny wpływ na kwestie polityczno-społeczne w naszym kraju. Istnieją jednak tematy, o których rozmawia niechętnie. Oto szokujące rodzinne sekrety prezesa PiS-u.

Jarosław Kaczyński jest współzałożycielem i od 2003 prezesem partii Prawo i Sprawiedliwość. Mimo że nie jest ani prezydentem, ani premierem, a tylko posłem na Sejm, uważa się go za jedną z najbardziej wpływowych postaci polskiej polityki. Taka opinia została mu nadana od 2015 roku, kiedy to PiS wygrał wybory.
Mówi się, że 10 kwietnia przeżył jedną z najgorszych tragedii swojego życia. Podczas katastrofy smoleńskiej stracił swojego jedynego brata i bratową. Bliźniak Jarosława, Lech sprawował wtedy funkcję prezydenta RP. Oprócz tego zginęły 94 osoby, stanowiące delegację polską na uroczystości związane z obchodami 70. rocznicy zbrodni komunistycznej, nazywanej zbrodnią katyńską.

Jarosław Kaczyński 3 lata później stracił matkę, co było dla niego równie ogromnym wstrząsem. Były to dwie najważniejsze osoby w jego życiu i to właśnie dzięki nim, prezes PiS nie czuł się w swoim życiu samotnie. Niewiele osób jednak wie, jak wyglądało jego dzieciństwo i jak to wszystko się zaczęło.

Jarosław i Lech Kaczyńscy urodzili się w domu. Ich matka spodziewała się parki, więc była nieco zaskoczona podczas porodu. Wszyscy jednak byli szczęśliwi, ponieważ ich dziadek miał dwie córki i pragnął wnuków. Okazuje się też, że braci łączyła niezwykła więź. W książce "Alfabet braci Kaczyńskich", Jarosław pisze: "Zawsze było nas dwóch. Oddzielnie dopiero od czasów liceum, kiedy od pewnego momentu zaczęliśmy chodzić do dwóch równoległych klas. Czasem się tłukliśmy, ale byliśmy zawsze we dwóch. Ja sobie nie potrafię wyobrazić innego, oddzielnego życia". Nie każdy jednak wie jak wyglądało ich dzieciństwo i okres dorastania.

W ich rodzinie było jednak wiele tajemnic, a Jarosław niechętnie dzieli się z mediami sekretami związanymi z życiem prywatnym. Oto najskrytsze sekrety Kaczyńskich.

Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News