Jarosław Kaczyński przeżył ogromną traumę. Bliska mu kobieta popełniła samobójstwo

Jarosław Kaczyński
Youtube.com/Telewizja Republika
Reklama
Wstecz

1 z 9

Dalej

Jarosław Kaczyński to postać, której historia może wywołać szok i zasmucić nawet największych przeciwników polityka. Prezes partii PiS przeszedł w życiu wiele traumatycznych wydarzeń. Z perspektywy osoby, która nie bierze jego politycznej działalności pod uwagę, historia polityka jest niezwykle smutna i tragiczna. Samotny polityk stracił prawie wszystkie najbliższe mu osoby, jedynie siostrzenica z dziećmi podtrzymują go na duchu. Bliskie mu kobiety popełniły samobójstwo. Oto, co spotkało Jarosława Kaczyńskiego.

Jarosław Kaczyński ma tylu przeciwników, ilu zwolenników. Polityk jest bez wątpienia jedną z najbardziej wpływowych postaci w Polsce. Prezes partii PiS przeżył w życiu bardzo dużo, z czego nie wszyscy zdają sobie sprawę. Jego historia i traumatyczne wydarzenia, z jakimi musiał się mierzyć, mogłyby pokonać nawet tych najtwardszych, a on mimo to nadal utrzymuje swoją pozycję. Wydaje się, że tragedie przyjmuje z chłodem i nie wpływają na jego skuteczność na scenie politycznej.

Jarosław Kaczyński, choć dla wielu jest postacią o dużym autorytecie, wielokrotnie musiał godzić z ogromnym smutkiem oraz żałobą. Polityk stracił wiele bliskich osób. Jego najbliższa rodzina to tylko siostrzenica ze swoimi córkami. Prezes PiS słynie z miłości do kotów, które dotrzymują mu towarzystwa. Najbardziej szokujący jest jednak fakt, że bliskie mu kobiety popełniły samobójstwo. Oto, co spotkało Jarosława Kaczyńskiego.

Kliknij "Następna strona".

Następna strona